Alaplı'dan Kısa Kısa

05.01.2018 13:16 | Son Güncelleme: 05.01.2018 13:16
Alaplı'dan Kısa Kısa

Alaplı Belediye Meclisinin ocak ayı olağan toplantısı yapıldı.

Alaplı Belediye Meclisinin ocak ayı olağan toplantısı yapıldı.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Meclis Salonundaki toplantıda, 2017'yi acısıyla tatlısıyla geride bıraktıklarını söyledi.

Yeni yılda belediye olarak hizmetlerine devam edeceklerini ifade eden, Tekin, "Bu yılın ilk meclis toplantısını yapıyoruz. Geçen yılı acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Belediye olarak ilçemizde çok güzel hizmetler yaptık. Bu hizmetler 2018'de de devam edecektir." diye konuştu.

Meclisin tatil ayının ağustos olmasına karar verilen toplantıda, geçici işçi vizeleri ve sözleşmeli personel çalıştırma ücreti oy birliğiyle belirlendi.

Daha sonra denetim komisyonu üyeliğine, Abdullah Ateş,Emine Uysal, Ramazan Akdeniz, Yüksel Koçak ve Recep Erdoğan seçildi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlun'dan ziyaret

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Alaplı Yurt Müdürü Erhan Yavaş'ı ziyaret etti.

Çaturoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Alaplı'da eğitim ve öğretime büyük önem vermeye devam ettiklerini belirterek, "Gerek derslikler, gerekse sosyal ihtiyaçlarla ilgili sorunları ilk elden çözmeye çalışıyoruz. Yurdumuz 5 yıldızlı otelleri aratmıyor. Yurdumuz her bakımdan öğrencilerimize, layık bir şekilde barınma hizmeti vermektedir." şeklinde konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title