Alanyaspor Yönetimi'nden Fenerbahçe Maçına Rekor Prim

Alanyaspor Yönetimi, Fenerbahçe Maçı İçin Tarihinin En Yüksek Primini Açıkladı. Turuncu-yeşilli Yönetim, Fenerbahçe Maçının Kazanılması Halinde Futbolculara 100 Bin Dolar Galibiyet Primi Verileceğini Bildirdi.

Alanyaspor Yönetimi'nden Fenerbahçe Maçına Rekor Prim

Alanyaspor yönetimi, Fenerbahçe maçı için tarihinin en yüksek primini açıkladı. Turuncu-yeşilli yönetim, Fenerbahçe maçının kazanılması halinde futbolculara 100 bin dolar galibiyet primi verileceğini bildirdi.

Alanyaspor Kulübü Başkanı Selçuk Doğan, Fenerbahçe maçının kazanılması halinde Fortis Türkiye Kupası'ndan elde edilecek olan 100 bin Doların tamamının futbolculara prim olarak dağıtmaya karar verdiklerini söyleyerek, "Beraberlik halinde bunun yarısı olan 50 bin dolar prim olarak dağıtılacak. Futbolcularımızın maç boyunca ellerinden geleni yapacaklarına eminim. Fenerbahce efsane bir takım. Böyle bir takımla mücadele edecek olmamız bizim için gurur kaynağı. Fenerbahçe karşısında futbolcularımız kendilerini

göstermek isteyeceklerdir" dedi.

Bu arada Alaiye Resort Otel'de kalan Fenerbahçeli futbolcular için teknik heyetin, otel yönetiminden 160 adet karışık kuruyemiş sipariş ettikleri öğrenildi. Otel yönetimi tarafından alınan kuruyemişler, futbolcuların kaldıkları odalara bırakıldı. Fenerbahçe'nin Alaiye Resort Otel'de kalacağını duyan yüzlerce taraftar, aynı otelde 2 günlük rezervasyon yaptırdıkları ve otelin tamamen dolduğu öğrenildi.

(RY-AT-İY-S)