Alanya Yeni Yıla Ziynet Sali ile Girdi

Alanya Yeni Yıla Ziynet Sali ile Girdi

Pop müzik sanatçısı Ziynet Sali, yılbaşı gecesinde Antalya'nın Alanya İlçesi'nde sahneye çıktı.

Alanya Yeni Yıla Ziynet Sali ile Girdi

Pop müzik sanatçısı Ziynet Sali, yılbaşı gecesinde Antalya'nın Alanya İlçesi'nde sahneye çıktı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı, kariyeri ve kişisel gelişimi için müzik çalışmalarına Londra'da devam edeceğini söyledi.

Ziynet Sali, yılbaşı gecesinde Goldcity Turizm Kompleksi'nde konser verdi. Sahneye modacı Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı siyah kostümle çıkan Kıbrıslı sanatçı, konserine 'Her Şey Güzel Olacak' adlı şarkıyla başladı. Yaklaşık 1000 kişinin izlediği konserine 'Alışkın Değiliz' şarkısıyla devam eden Ziynet Sali, daha sonra 2012 yılında çıkardığı 'Sonsuz Ol' albümündeki şarkılarını söyledi. Saatler gece yarısına yaklaştığında 'Sallasana Mendilini' adlı şarkıyı seslendiren Ziynet Sali, 2013'e hayranlarıyla birlikte 10'dan geriye sayarak girdi. Ziynet Sali ve hayranları otel dışındaki havai fişek gösterisini de birlikte izledi.

KARİYERİNE LONDRA'DA DEVAM EDECEK

Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ziynet Sali, Akdenizli olduğunu ve Alanya'yı çok sevdiğini belirtti. 2013 yılında müzik çalışmalarına Londra'da devam edeceğini anlatan Sali, "İnsan hayatında öğrenmenin sonu yok. Ben de ölene kadar öğrenmeye devam edeceğim. Kariyerim ve kişisel gelişimim için bu kararı verdim. Yılın bir kısmını çok sevdiğim İstanbul'da, bir kısmını da İngiltere'de geçireceğim. Türkiye'de bulunma sürem konser yoğunluğuna göre değişecek" dedi.

Sali, İngiltere'deki müzisyenlerle uluslararası güzel işler yapmak istediğini söyledi. Sali, "Orada çok güzel müzikal ve tiyatrolar var. Bizim ülkemizde çok fazla yok. İngiltere bu alanda çok büyük bir sektör. İzlemekle bitmiyor. Hem sahnede olan hem de müziğe hayatını adayan bir insan olarak İngiltere'de öğrendiklerimi ülkemde sahneye koyabilirim" diye konuştu. - Antalya/ Alanya

Kaynak: DHA