Alanya'ya Tatile Gelen Alman Kadın Otel Odasında Ölü Bulundu

Alanya'ya Tatile Gelen Alman Kadın Otel Odasında Ölü Bulundu

Antalya'nın Alanya İlçesine Dün 2 Bayan Arkadaşı ile Tatile Gelen Alman Turist, Bu Sabah Saatlerinde Odasında Ölü Bulundu. Alman Kadının, Kalp Krizi ya da Astım Hastalığına Bağlı Olarak Hayatını Kaybettiği Tahmin Ediliyor.

Alanya'ya Tatile Gelen Alman Kadın Otel Odasında Ölü Bulundu

Antalya'nın Alanya ilçesine dün 2 bayan arkadaşı ile tatile gelen Alman turist, bu sabah saatlerinde odasında ölü bulundu. Alman kadının, kalp krizi ya da astım hastalığına bağlı olarak hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

Almanya'dan dün sabah uçakla Antalya'ya, akşam saatlerinde de tatilini geçireceği Alanya'daki oteline gelen Alman Angelica Herzner Geb Unterburger (57), saat 21.00 sıralarında resepsiyonda işlemlerini yaptırıp odasına çekildi. Sabah, tatile geldiği arkadaşları Semiha Reuther ve Steffani Tessmer, Herzner Angelika'nın odasındaki telefonunu aradı. Arkadaşları, odasından cevap alamadıkları Angelika için otel yetkililerinden yardım istedi. Kapıyı açtıklarında Angelika'yı yatakta ölü halde bulan otel yetkilileri, doktor ve ambulans çağırdı. Yatağın üzerinde astım ilaçlarına rastlanılan Alman kadının, yaklaşık bir kaç saat kadar önce hayatını kaybettiği belirlendi. Alman kadının cenazesi, Alanya Belediye morguna götürüldü.

Herzner Angelika'nın ölüm nedenin kalp krizi ya da astım hastalığına bağlı olarak aşırı sıcaklardan kaynaklandığı tahmin ediliyor.

(RY-AT-NÇ-Y)