Alanya Maçında Yedek Kalan Volkan Demirel: Hata Bende, Sorumluluk Bana Ait

Alanyaspor maçında yedek kaldığı için ısınmaya çıkmayan Volkan Demirel, "Hatayı kendimde görüyorum. Sorumluluk tamamen bana ait." dedi.

Alanya Maçında Yedek Kalan Volkan Demirel: Hata Bende, Sorumluluk Bana Ait

Aytemiz Alanyaspor deplasmanında yedek kalan ve karşılaşma öncesi ısınmaya çıkmaması çok konuşulan Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel bu davranışının tepki amaçlı olmadığını ifade etti.

Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre; sarı-lacivertli file bekçisi maçtan sonra konuyla ilgili yakın çevresiyle yaptığı değerlendirmede, yedek kalmasına üzüldüğünü ancak takım kaptanı olarak da sorumluluklarını bildiğini dile getirdi.

ALANYA MAÇINDA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Sezona kötü başlayan ve zaman zaman taraftarın protestosu ile karşılaşan Volkan, eski form grafiğini bir an önce yakalamak istiyordu. Alanya'da yedek kalmayı beklemeyen deneyimli kaleci bu nedenle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

"YEDEK KALDIĞIM İÇİN HATAYI KENDİMDE GÖRÜYORUM"

Yakın çevresine içini döken Volkan Demirel'in, "Maçta oynamak isterdim. Yedek kaldığım için üzgünüm. Ancak ben takım kaptanıyım. Sorumluluklarımı biliyorum. Daha önce Kameni de çıkmadı ısınmaya. Bu nedenle böyle yorumlar yapmak doğru değil. Hem Kameni'ye hem de takım arkadaşlarıma kaptan olarak her zaman destek verdim ve vermeye de devam edeceğim. Bu destek oynasam da oynamasam da devam edecek. Yedek kaldığım için de hatayı kendimde görüyorum. Sorumluluk tamamen bana ait" ifadelerini kullandığı belirlendi.