Alanya'da Kundaklama Zanlısı Yakalandı

Alanya'da Kundaklama Zanlısı Yakalandı

Antalya'nın Alanya İlçesinde, Bir Otomobil ve İşyerinin Yakılması, Bir İş Hanı ve Bir Evin de Yakılmak İstenmesi Olaylarının Zanlısı Yakalandı. Yakalanan Zanlının Avukatlık Mesleğinden Atıldığı ve Konya'da Ağır Ceza Mahkemesi'nce Dolandırıcılıktan Arandığı Tespit Edildi.

Alanya'da Kundaklama Zanlısı Yakalandı

Antalya'nın Alanya ilçesinde, bir otomobil ve işyerinin yakılması, bir iş hanı ve bir evin de yakılmak istenmesi olaylarının zanlısı yakalandı. Yakalanan zanlının avukatlık mesleğinden atıldığı ve Konya'da Ağır Ceza Mahkemesi'nce dolandırıcılıktan arandığı tespit edildi.

Dün, Saray Mahallesi Huriler Sokak'ta park halindeki bir otomobilin benzin dökülerek yakılması, çarşı merkezindeki iş hanının yakılmak istenmesi, Keykubat Caddesi'ndeki bir barın kapısının ateşe verilmesi ve Güllerpınarı Mahallesi 12 Eylül Sokağı'ndaki bir apartmanın da giriş katının benzin dökülerek yakılması olaylarının zanlısı Ali K. (38), son olayda polis tarafından yakalandı. Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınarak sorgulanan zanlı, bugün akşam saatlerinde adliyeye sevk

edildi.

(RY-OK-Y)