Alanya'da Alman Turiste Tecavüz, Gasp ve Dayak İddiası

Alanya'da Alman Turiste Tecavüz, Gasp ve Dayak İddiası

Antalya'nın Alanya İlçesi Konaklı Beldesi'nde Kaldığı Otelin Çalışanı Tarafından Önce Tecavüze Uğradığını, Ardından da Darp ve Gasp Edildiğini İddia Eden Alman Turist Jandarmaya Başvurdu.

Alanya'da Alman Turiste Tecavüz, Gasp ve Dayak İddiası

Antalya'nın Alanya İlçesi Konaklı Beldesi'nde kaldığı otelin çalışanı tarafından önce tecavüze uğradığını, ardından da darp ve gasp edildiğini iddia eden Alman turist jandarmaya başvurdu.

Edinilen bilgiye göre, bir hafta önce yılbaşı tatili için ağabeyi Peter R. ve yengesi Andrea R. ile birlikte Alanya'ya gelen Alman uyruklu Engith R. (42), yakınlarıyla birlikte Konaklı Beldesi'nde bir otele yerleşti. Alman kadın, tatil sırasında otelde çalışan O.K. (22) adlı Osmaniyeli gençle tanıştı. Dün gece saatlerinde barda alkol aldıktan sonra Engith R. ile arkadaşlığı ilerleten O.K., kadının odasına çıktı. Odada Türk gencin arkadaşlığı ilerletmek istediğini iddia ederek otele güvenlik görevlilerini çağıran Engith R. , "Benimle isteğim dışında cinsel ilişkiye girmek istedi. Hayır deyince tekme tokat beni dövüp cinsel ilişkiye girdi. Bu yaptıklarıyla yetinmedi, 600 Euro paramı zorla aldı" diyerek şikayette bulundu. Otel odasında inceleme yapan jandarma ekipleri, R.'nin ifadesini aldı.

Kısa sürede yakalanarak gözaltına alınan O.K., bugün adliyeye sevk edildi. Türk nişanlısıyla birlikte Alanya Adliyesi'ne gelen Engith R. ise, daha sonra Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Yapılan kontrolde Raxschen'in vücudunda darp izleri bulunduğu, cinsel ilişkiye girildiği fakat zorlama bulunmadığının belirlendiği bildirildi.

(RY-CC-CC-Y)