Alain Delon Haberleri

Alain Delon haber, Alain Delon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alain Delon - 27.11.2012
Dice Kayek Tasarımı Bebek UNICEF Gecesine Damga Vurdu
UNICEF gelecek temalı tasarım bebeklerde Dice Kayek'in tasarladığı 'Işık Bebek' bu yılın resmi olarak kullandığı bebek oldu. Davetiyeler ve tanıtım broşürlerinde 'Dice Kayek' tasarımı için 'Işık Bebek' resimleri kullanıldı. Ece Ege konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "UNICEF'in düzenlediği bu gecede moda tasarımcıları, çağdaş sanatçıların dizayn ettiği bebekler sunuluyor. Bu bebekler 3 Aralık'ta açık artırma ile satışa sunulacak. Gelecek olan gelir Darfurlu çocukların aşı kampanyasında kullanılacak onun için çok önemli. Bu yıl onuncusu yapılıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 'Dice Kayek Bebeği' ile katılıyoruz. Bu yılki afiş ve reklamlarda bizim bebeğimiz kullanıldı. Yanımızda Christian Dior, onun yanında Louis Vuitton ve bebeğimizin hemen arkasında Gucci var onun için çok gururluyuz bizim tasarımımız da böyle büyük markalarla aynı yerde teşhir ediliyor." Ayşe Ege de UNICEF sayesinde de Afrika'daki çocuklara yardım eli uzattıklarını söyleyerek şöyle konuştu: "Moda dünyasının en önemli markaları, dizaynırları burada. Özellikle son tasarımlarından birer tasarımlarını giydirdiler bebeklerine. Bizim bebeğimiz 'Işık Bebek' üzerinde 2000'nin üstünde elle tek tek dikilmiş kristal var. Bu yıl çok sükse yaptı. Elde edilecek gelir Afrika'daki çocukların aşılanmasında tekrar hayata döndürülmesinde kullanılacak. Bebeklerin satışı Alain Delon'un himayesinde Açık artırma ile 3 Aralık'ta gerçekleşek.
Alain Delon - 15.11.2012
Tuncel Kurtiz'in Filmleri
Tuncel Kurtiz, seçkisine ışık tutan sinema manifestosunu, Brezilyalı sinemacı Globar Rocha'nın şu sözleriyle açıklıyor: "Biz hem Amerikan ticari estetiğine, hem Avrupa burjuva estetiğine, hem de Sovyet idealist estetiğine karşıyız. Kendi estetiğimizi arıyoruz, Üçüncü Dünya'nın estetiğini." Avrupa Sineması'ndan üç örnek Bu bölümde yer alacak Avrupa Sineması'ndan üç örnek, üç farklı yönetmenin daha özgür, daha eşit bir dünya hayallerinin yıkılmasını çarpıcı, ince ve birbirinden çok farklı hikayelerle anlatıyor. Luchino Visconti'nin yönettiği Leopar, 1860'larda İtalyan aristokrasisinin çöküşü ve burjuvazinin yükselişine bir prens ve bir köylünün değişen hayatlarıyla bakıyor. 1963 yılında Cannes'da Altın Palmiye kazanan film, Burt Lancaster, Alain Delon ve Claudia Cardinale'den oluşan uluslararası bir oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Alain Delon - 15.11.2012
Alain Delon Geliyor
Fransızlar'ın efsanevi oyuncusu Alain Delon ile 'James Bond'un eski yıldızı Roger Moore bugün Antalya'da! İki ünlü isim, Kaya Eagles Golf Club'ta düzenlenecek....
Alain Delon - 14.11.2012
13. Hermes Eagles President Golf Cup
Belek'te düzenlenecek 13. Hermes Eagles Presidents Cup Golf Turnuvası'na Alain Delon, Mika Hakkinen gibi spor ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin katılması bekleniyor.
Alain Delon - 14.11.2012
13. Hermes Eagles President Golf Cup
Belek'te düzenlenecek 13. Hermes Eagles Presidents Cup Golf Turnuvası'na Alain Delon, Mihail Gorbaçov, Mika Hakkinen, Toni Schumacher ve Roger Moore gibi siyaset, spor ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin katılması bekleniyor.
Alain Delon - 10.10.2012
SinemaTV'de Düşman Kardeşler
SinemaTV 1001 HD'de D-Smart 10. kanalda ve Teledünya 247. kanalda izleyebilirsiniz.
Alain Delon - 28.07.2012
SinemaTV'de ''Düşman Kardeşler''
SinemaTV D-Smart 7., Teledünya 11. kanalda ve SinemaTV HD'de D-Smart 7. kanalda ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.
Alain Delon - 04.04.2012
Alain Delon Hastaneye Kaldırıldı
Fransa'nın ünlü sinema yıldızlarından 76 yaşındaki Alain Delon hastaneye kaldırıldı.
Alain Delon - 23.03.2012
Batan Güneş Filmi
Ünlü yönetmen Antonioni Batan Güneş için, 'bu film bir kişinin öyküsü değil, bir duygunun öyküsüdür. Belki de var olmayan bir duygunun' diyor ve en sevdiği filminin Batan Güneş olduğunu itiraf ediyor. 1962 yılında Cannes film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü alan Batan Güneş'te, çevirmenlik yapan Vittoria, nişanlısından ve kent yaşamından sıkılıp annesinin yanına gider. Burada borsacı Piero ile tanışır. Nişanlısından çok farklı olan bu kişiyle kuracağı ilişki, filmi belki de Vittoria'nın öyküsü olmaktan çıkarıp, aşkı ve yalnızlığı sorgulayan bir hale dönüştürür. Monica Vitti, Alain Delon ve Francisco Rabal gibi üç dev oyuncuyu biraraya getiren film, Macera ve Gece ile başlayan üçlünün de son halkası olarak kabul ediliyor.
Alain Delon - 04.12.2011
Fransa'nın 2012 Güzeli Alsas Bölgesinden
Yarışmada jüri heyetinde jüri başkanı ünlü aktör Alain Delon, yardımcısı Francis Huster,Pascal Obispo,Denis Brogniart,Sofia Essaidi, Lorie ve Linda Hardy bulundu.
Alain Delon - 13.07.2011
Meksika'da Cinayet Filmi
1929 yılında sovyetler birliğinden meksikaya sürgüne gönderilen devrimci trotsky anlatılıyor. (trotsky.1940 yılına kadar meksikada yaşamıştı ) filmde trotsky'i ünlü fransız aktör alain delon canlandırmaktadir.
Alain Delon - 13.07.2011
Un flic Filmi
Soygun haberini alan Komiser Coleman(Alain Delon) şehirde klüp işletmekte olan ve sevgilisi Cathy(Catherine Deneuve) ile yasak aşk yaşadığı Simon'dan olay hakkında bilgi toplamaya çalışır.
Alain Delon - 13.07.2011
Scorpio Filmi
Scorpio filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Scorpio filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Alain Delon - 13.07.2011
Şehirde İki Adam Filmi
Yönetmen: José Giovanni Senaryo: Gianfranco Clerici, José Giovanni Oyuncular: Cécile Vassort, Victor Lanoux, Mimsy Farmer, Alain Delon, Jean Gabin Filmin Türü: Suç, Drama Orijinal Adı: Deux hommes dans la ville Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1973 Yapım Ülkesi: Fransa, İtalya Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 100 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Öldürme Hırsı Filmi
Yönetmen: Jacques Deray Senaryo: Jacques Deray, Alphonse Boudard, Roger Borniche Oyuncular: Maurice Biraud, Claudine Auger, Renato Salvatori, Jean-Louis Trintignant, Alain Delon Filmin Türü: Suç, Drama, Gerilim, Orijinal Adı: Flic Story Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1975 Yapım Ülkesi: Fransa, İtalya Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 107 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Çingene Filmi
Çingene filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Çingene filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Alain Delon - 13.07.2011
Kaderi Arayan Adam Filmi
Alain Delon'un ortak yapımcılığını da üstlendiği Kaderi Arayan Adam, bir gerilim filmi, Kafkavari bir kimlik arayışının incelemesi ve Yahudi karşıtlığı ve umursamazlığın çarpıcı bir eleştirisidir.
Alain Delon - 13.07.2011
Çete Filmi
Paris, 1945... Yeniyetmeyken ıslahevinden kaçan ve bir çift tarafından evlat edinilen 'Kaçık' lâkaplı Robert Lurçat (Alain Delon) ile dört arkadaşı, 2.
Alain Delon - 13.07.2011
Mort D’un Pourri Filmi
Yönetmen: Georges Lautner Senaryo: Michel Audiard, Raf Vallet Oyuncular: Maurice Ronet, Mireille Darc, Stéphane Audran, Ornella Muti, Alain Delon Filmin Türü: Komedi, Drama, Gerilim, Orijinal Adı: Mort D’un Pourri Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1977 Yapım Ülkesi: Fransa Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 120 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Le Toubib Filmi
Le Toubib filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Le Toubib filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Alain Delon - 13.07.2011
Üç Adam Ölecek Filmi
Yönetmen: Jacques Deray Senaryo: Jacques Deray, Christopher Frank, Alain Delon, Jean-Patrick Manchette Oyuncular: Lyne Chardonnet, Pascale Roberts, Michel Auclair, Dalila Di Lazzaro, Alain Delon Filmin Türü: Aksiyon, Suç, Drama, Orijinal Adı: 3 hommes à abattre Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1980 Yapım Ülkesi: Fransa Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 93 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Bir Aynasızın Postu İçin Filmi
Yönetmen: Alain Delon Senaryo: Christopher Frank, Alain Delon, Jean-Patrick Manchette Oyuncular: Xavier Depraz, Jean-Pierre Darras, Daniel Ceccaldi, Anne Parillaud, Alain Delon Filmin Türü: Aksiyon, Suç Orijinal Adı: Bir Aynasızın Postu İçin Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1981 Yapım Ülkesi: Fransa Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 110 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Yukarı Çık Filmi
Yukarı Çık filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yukarı Çık filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Alain Delon - 13.07.2011
Swann’in Aşkı Filmi
Yönetmen: Volker Schlöndorff Senaryo: Volker Schlöndorff, Marcel Proust, Marie-Hélène Estienne, Jean-Claude Carrière, Peter Brook Oyuncular: Marie-Christine Barrault, Fanny Ardant, Jeremy Irons, Ornella Muti, Alain Delon Filmin Türü: Drama 0, Orijinal Adı: Un Amour De Swann Yapımcı Firma: Gaumont Yapım Yılı: 1984 Yapım Ülkesi: Fransa, Batı Almanya Orijinal Dili: Fransızca, İngilizce, Almanca Filmin Süresi: 110 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Ayrı Odalar Filmi
Yönetmen: Bertrand Blier Senaryo: Bertrand Blier Oyuncular: Jean-Pierre Darroussin, Geneviève Fontanel, Gérard Darmon, Nathalie Baye, Alain Delon Filmin Türü: Komedi 0, Orijinal Adı: Notre Histoire Yapımcı Firma: Adel Productions Yapım Yılı: 1984 Yapım Ülkesi: Fransa Orijinal Dili: Fransızca Filmin Süresi: 110 dk.
Alain Delon - 13.07.2011
Katillere Af Yok Filmi
Katillere Af Yok filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Katillere Af Yok filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Alain Delon - 13.07.2011
Kazanova’nın Dönüşü Filmi
Yönetmen: Edouard Niermans Senaryo: Arthur Schnitzler, Jean-Claude Carrière Oyuncular: Gilles Arbona, Delia Boccardo, Wadeck Stanczak, Elsa Lunghini, Alain Delon Filmin Türü: Komedi, Drama Orijinal Adı: Le retour de Casanova Yapımcı Firma: C.
Alain Delon - 13.07.2011
Yarım şans Filmi
Babasının kimliğini bilmeyen Alice Tomaso (Vanessa Paradis), araba hırsızlığından yattığı hapishaneden, annesinin ölümünden bir ay sonra çıkıyor. Annesinin bıraktığı bir kasetten, yirmi yıl önce iki insanı sevdiğini ancak kimin Alice'in babası olduğunu bilmediğini öğreniyor. Alice, spor bir araba çalarak güney Fransa'ya iki baba adayını görmeye gidiyor. Araba satıcısı Leo Brassac (Jean-Paul Belmondo) ve başarılı işadamı Julien Vignal (Alain Delon) birbirlerini sevmiyorlar ama Alice araba çalıp, bagajda 50 milyon Rus Mafyasının parasıyla dolaşmaya başlayınca ikisi de işbirliği yapıyorlar.
Alain Delon - 13.07.2011
Olağanüstü Öyküler Filmi
İlk Bölüm Metzengerstein : Ortaçağda genç kontes Frederica (Jane Fonda) kendisine miras kalan Metzengerstein şatosunda sefahat dolu bir hayatı sürdürmektedir. Zevk düşkünü, sadist ve kaprisli bir kadın olan kontes önüne gelenle yatıp kalkan dişi bir Caligula'dır adeta. Ormanda gezinirken ayağı bir kapana sıkışan kontesi aralarında uzun yıllardır husumet olduğu için görüşmedikleri kuzeni Baron Wilhelm (Peter Fonda) kurtarır. Bir görüşte aşık olduğu bu ağırbaşlı ve ciddi kuzenin, kontese aynı ilgiyi duymaması ve onu reddetmesi kontesi çılgına çevirir. Öç almak için Wilhelm'in atlarının bulunduğu ahırı ateşe verir. En sevdiği atını yangından kurtarmak için ahıra dalan Baron bir daha oradan çıkamaz. Bir süre sonra yanına kimseyi yaklaştırmayan siyah bir at kontesin şatosuna çıkagelir. İkinci Bölüm William Wilson: Avusturya'lı sadist bir askeri okul öğrencisi olan William Wilson (Alain Delon) sınıf arkadaşlarına uyguladığı acımasız işkencelerle ün salmıştır.
Alain Delon - 08.07.2011
Asteriks Olimpiyat Oyunları’nda Filmi
Yönetmen: Thomas Langmann, Frédéric Forestier Senaryo: René Goscinny, Olivier Dazat, Alexandre Charlot Oyuncular: Vanessa Hessler, Stéphane Rousseau, Benoît Poelvoorde, Alain Delon, Clovis Cornillac Filmin Türü: Komedi, Macera, Orijinal Adı: Asterix at The Olympic Games Yapımcı Firma: Pathé Renn Productions Yapım Yılı: 2008 Yapım Ülkesi: Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Belçika Orijinal Dili: Fransızca Resmi Sitesi: http://www.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alain Delon Haberleri | Alain Delon Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Alain Delon haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alain Delon kimdir, hayatı ve biyografisi. SinemaTV'de Swann'ın Aşkı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 12:38:43. #1.13#

title