Akyazı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi, mali kongresi yapıldı

Akyazı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi, mali kongresi yapıldı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren Akyazı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi mali kongresinde Ayhan Balcı, Mustafa Kılıç ve İsmail Yamak denetleme kurulu üyeliğine seçildi. Divan üyelerinin seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 2007 yılı çalışma raporu ve gelir gider cetvelinin ve diğer gündem maddelerinin okunması ve oylanmasınını ardından denetleme kurulu üyelerinin...

Akyazı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi, mali kongresi yapıldı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren Akyazı Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi mali kongresinde Ayhan Balcı, Mustafa Kılıç ve İsmail Yamak denetleme kurulu üyeliğine seçildi. Divan üyelerinin seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. 2007 yılı çalışma raporu ve gelir gider cetvelinin ve diğer gündem maddelerinin okunması ve oylanmasınını ardından denetleme kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. Ayhan Balcı, Mustafa Kılıç ve İsmail Yamak denetleme kurulu üyeliği görevine getirildi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, kongrede, kooperatif çalışmalarının ilçe ekonomisine katkı sağladığını ve kooperatifin bugüne kadar 1 milyon YTL kredi dağıttığını söyledi.

Yazıcı, "Kooperatifin çalışmaları ilçe ekonomisine ve esnaflarımıza büyük katkı sağlamaktadır. Bugüne kadar koopretifin 1 milyon 807 bin YTL kredi dağıttığı biliniyor bu esnaflarımızın ayakta kalmalarına ve daha çok üretime katkı sağlıyor bu nedenle kooperatif yöneticilerine teşekkür ediyorum. Türkiye de 900 kooperatif içinden ilk 5'e giren kooperatif yöneticilerini kutluyorum ve daha da başarılı olacaklarına inanıyorum." diye konuştu.