Akyaka Haberleri

Akyaka haber, Akyaka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akyaka - 8.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Görüntü Dökümü ------------- -Depo dışından görüntü -Jandarma araçlarından görüntü -Depoda ele geçen içkilerden görüntü -Şişeleme makinesi -Sahte bandroller -Kapaklar -Jandarmanın arama yapması Haber-Kamera: Mehmet YİRUN-Şaban KARDEŞ/SARAY(Tekirdağ), ================================ Güllü Nine'nin eğitim aşkı Kars'ın Akyaka ilçesinin Duraklı Köyü'nde yaşayan 8 çocuk, 19 torun sahibi 74 yaşındaki Güllü Ayğan, eğitim aşkıyla torunlarına örnek oluyor.
Akyaka - 6.11.2019
Gezginci arıcıların Muğla'da bal mesaisi
-"Gezginci arıcıların hasadı sürüyor" Bal üreticisi Mehmet Torun, Sivas'tan 250 kovanla Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'ne geldiğini söyledi.
Akyaka - 4.11.2019
Menteşe'de Ata'ya Saygı Satranç Turnuvası
Toplam 33 satranç sporcusunun katıldığı turnuvanın açılışında konuşan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, "Satranç geleceğimiz olan gençlerimizin zeka gelişimi, ileriyi düşünme, odaklanma ve muhakeme yeteneğini geliştiren çok önemli bir spor dalıdır. Amacımız satranç sporunu özellikle genç yaşta çocuklarımıza sevdirmek ve evrensel yapıdaki bu sporun Menteşe'de daha da yaygınlaşmasını sağlamaktır. Turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diliyorum" dedi. Başkan Gümüş, konuşmasının ardından turnuvanın açılış hamlesini ADD Muğla Şube Başkanı Cüneyt Erkmen Özbayır ile birlikte yaptı. Turnuva sonucunda Başkan Gümüş, turnuvaya katılan tüm sporculara madalyalarını takdim etti. 2. ELO Satranç Turnuvasının sonucunda Ahmet Yamaç Akyaka birinci,Zeki Koç ikinci, İbrahim Muhammed Öztürk ise üçüncü oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Akyaka Haber, Akyaka Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 10 - Akyaka haber sayfamızda Akyaka haberleri okuyabilir, Akyaka son dakika haberleri ve güncel Akyaka gelişmelerini görebilirsiniz. Kedi bile yemiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 15:08:40. #1.15#
title