Aksaray Öğrencilerin Başarısının Artması İçin Okulda Sucuklu Mangal Partisi
Haberler » Güncel » Aksaray Öğrencilerin Başarısının Artması İçin Okulda Sucuklu Mangal Partisi - Haber

Aksaray Öğrencilerin Başarısının Artması İçin Okulda Sucuklu Mangal Partisi

Öğrencilerin başarısının artması için okulda sucuklu mangal partisi AKSARAY'da Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 'Her Başarı Bizim' projesi kapsamında öğrencilerin başarı ve motivasyonlarını artırmak için okul bahçesinde sucuklu mangal partisi düzenlendi.

Aksaray Öğrencilerin Başarısının Artması İçin Okulda Sucuklu Mangal Partisi

Öğrencilerin başarısının artması için okulda sucuklu mangal partisi

AKSARAY'da Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 'Her Başarı Bizim' projesi kapsamında öğrencilerin başarı ve motivasyonlarını artırmak için okul bahçesinde sucuklu mangal partisi düzenlendi.

Yaklaşık 400 öğrencisi bulunan Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin başarı ve motivasyonlarını artırmak için 'Her Başarı Bizim' adlı proje başlatıldı. Projesi kapsamında da bugün okul bahçesinde sucuklu mangal partisi düzenlendi. Öğretmenler mangalda sucukları pişirip, öğrencilerine ikram etti. Mangal partisinin öğrencileri sınav stresinden uzak tutmak için yapılan bir etkinlik olduğunu belirten okul müdürü Hızır Farik Maraşlıoğlu, "Öğrencilerimizi sınav stresinden uzak tutmak için her yıl düzenlediğimiz bir etkinlik. Soğuk bir günde çocuklarla sıcak bir ortam yaratarak hem birbirleriyle olan iletişimlerini sağlıyoruz, hem de güzel bir gün geçirmeleri ve sınav stresinden uzak kalmalarını amaçlıyoruz."diye konuştu. Mangal partisindeki masrafın ise okul aile birliği tarafından karşılandığı belirtildi

(

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler