Boş Arazide Erkek Çocuğuna Cinsel İstismarda Bulunan Sapık, Suçüstü Yakalandı

Boş Arazide Erkek Çocuğuna Cinsel İstismarda Bulunan Sapık, Suçüstü Yakalandı

Aksaray'da devriye gezen polis ekipleri, boş arazide bir kamyonet fark etti. Kamyonete gizlice yaklaşan ekipler, aracın içerisinde bir şahsı, erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunurken suçüstü yakaladı.

Aksaray'da devriye gezen polis ekipleri, bir zanlının erkek bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına aldı.

POLİS EKİPLERİ, ERKEK ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDA BULUNURKEN SUÇÜSTÜ YAKALADI

Olay, Kireçlik mevkisi atış poligonu civarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bölgede devriye gezen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, boş arazide kamyonet fark etti. Kontrol için kamyonete gizli olarak yaklaşan polis ekipleri kamyonetteki bir şahsı, erkek bir çocuğa cinsel istismarda bulunurken suçüstü yakaladı. Araçtan indirilen C.S. (42) gözaltına alınırken, İ.S. (15) isimli çocuk polis merkezine götürüldü.

ÇOCUĞU TEHDİT EDEREK ARAZİYE GÖTÜRDÜ

Hastaneye sağlık kontrolü için getirilen zanlı, kendini görüntülemek isteyen basın mensuplarına tepki gösterirken, bir şey yapmadığını söyleyerek kendini savunmaya çalıştı. Çocuğun ise şahsın kendisini tehditle arabaya bindirerek araziye götürdüğünü söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.