Akşam Sanat Okulu Haberleri

Akşam Sanat Okulu haber, Akşam Sanat Okulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akşam Sanat Okulu - 13.07.2019
Ev hanımları "rölyef" sanatıyla hayata atılıyor
Sultandağı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Musa Kır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki rölyef kursunun, kadınların meslek edinmesi için açıldığını söyledi.
Akşam Sanat Okulu - 09.07.2019
Toros Dağları'nda uygulamalı arıcılık eğitimi
Erdemli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından Toros Dağları'nda 2 bin rakımlı Uzunkuyu Yaylası'nda arıcılık kursu düzenleniyor.
Akşam Sanat Okulu - 09.07.2019
Bu kursa her meslekten talep var
Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde 15 kursiyere, Uzunkuyu Mahallesi'nde 2 bin rakımda bulunan kursiyer Ayşe Gül'e ait arıcılık işletmesinde uygulama eğitimi verildi.
Akşam Sanat Okulu - 03.07.2019
Bilecik'te eğitim kurumlarında görev değişiklikleri
Bilecik'te birçok müdür ve müdür yardımcısının yerleri değiştirilirken, il merkezindeki okullara 12 müdür görevlendirildi. Yeni müdür görevlendirmelerine ilişkin olarak, Bilecik merkezde Fikret Başak sınıf öğretmenliğinden TOKİ İlkokulu'na, Hüseyin Çetinkaya sınıf öğretmenliğinden Kozabirlik İlkokulu'na, Hüseyin İşgören sınıf öğretmenliğinden Malhun Hatun İlkokulu'na, İsmail Kurt sınıf öğretmenliğinden Aşağıköy İlkokulu'na, Mehmet Müdar rehberlik öğretmenliğinden Bilecik Rehberlik ve Araştırma Merkezi'ne, Mustafa Candan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliğinden Osmangazi Ortaokulu'na, Mustafa Ejder Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliğinden Edebali Ortaokulu'na, Özcan Göktaş sınıf öğretmenliğinden Pelitözü İlkokulu'na, Seyfettin Yıldız Kimya/Kimya Teknolojisi öğretmenliğinden Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'na, Tuncer Özer Sağlık /Sağlık Hizmetleri öğretmenliğinden İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne, Vehbi Şahan sınıf öğretmenliğinden Cumhuriyet İlkokulu'na, Zeki Başdemir sınıf öğretmenliğinden Atatürk İlkokulu'na müdür olarak görevlendirildi.
Akşam Sanat Okulu - 02.07.2019
Tosya'da muhtarlar toplantısı düzenlendi
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin'in başkanlığında Tosya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonu'nda düzenlenen toplantında köy ve mahallelerdeki sorunlar ve istekler dile getirildi.
Akşam Sanat Okulu - 27.06.2019
"Sevgi Evleri"ndeki çocukları "kalp"leri ile mutlu ettiler
Ağrı'da, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda görevli öğretmenler, zararsız olması için iplikten yaptıkları ve bazıları kalp şeklinde olan oyuncakları kentteki "Sevgi Evleri"nde kalan çocuklara dağıtıp birlikte oyun oynayarak yüzlerini güldürdü.
Akşam Sanat Okulu - 27.06.2019
Metrekaresinde 1 milyon düğüm olan halılar 5 bin dolara satılıyor
Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile İŞKUR desteğiyle Ortahisar ilçesinin Yalıncak Mahallesi'nde açılan ipek halı dokuma kursunun ilk aşamasını tamamlayan kadınlar, hem ipek halı dokumasını öğreniyorlar hem de İŞKUR aracılığıyla ev ekonomisine katkıda bulunuyorlar.
Akşam Sanat Okulu - 26.06.2019
Ağaçtan düşen yavru saksağana eliyle su içirdi
Kırıkkale'de Fabrikalar Mahallesi'nde bulunan Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda çalışan Serkan Kavalak, saksağan yavrusunun ağaçtan düştüğünü fark etti.
Akşam Sanat Okulu - 26.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-11
Kırıkkale'de Fabrikalar Mahallesi'nde bulunan Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda çalışan Serkan Kavalak, bir saksağan yavrusunun ağaçtan düştüğünü fark etti.
Akşam Sanat Okulu - 25.06.2019
Artvin Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi açıldı
Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü İsmail İnan ise bu yıl içerisinde 728 kurs açtıklarını belirterek, bu kurslarda toplam 10 bin 601 kişiye sertifika verdiklerini kaydetti.
Akşam Sanat Okulu - 25.06.2019
Ordu'daki el emeği ürünleri yurt dışında da tanıtılacak
Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nun kursiyerine ait çalışmaların yer aldığı el emeği sergisi, Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Akşam Sanat Okulu - 20.06.2019
Karamürsel'den kısa kısa
Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce el sanatları, ahşap boyama ve dekoratif ev tekstili kursu yıl sonu sergisi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 18.06.2019
Karabük'ten kısa kısa
Karabük'te yıl sonu sergisi Karabük Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminde düzenlenen kursların geleneksel yıl sonu sergisi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 13.06.2019
Safranbolu'da yıl sonu sergisi
Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından yıl sonu sergisi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 13.06.2019
Bayburt'ta bağlama kursu sona erdi
Bayburt Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği (BAYDER) işbirliğiyle açılan bağlama kursu sona erdi.
Akşam Sanat Okulu - 12.06.2019
Suşehri'nde müzik dinletisi
Sivas'ın Suşehri ilçesinde açılan müzik atölyesi kursunda müzik dinleti programı düzenlendi. Suşehri Kaymakamlığı öncülüğünde ve Suşehri İlim ve Eğitim Vakfı tarafından Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda müzik atölyesi kuruldu.
Akşam Sanat Okulu - 12.06.2019
Karamürsel'den kısa kısa
Yıl sonu sergisi Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde verilen kursların yıl sonu sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
Akşam Sanat Okulu - 11.06.2019
Zonguldak'ta sergi
Merkez Fatih Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nda eğitim gören kursiyerlerce yapılan ürünlerin yer aldığı sergi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 11.06.2019
Suşehri'nde yıl sonu sergisi
Suşehri Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından yıl sonu sergisi açıldı.
Akşam Sanat Okulu - 11.06.2019
20 bin 351 kursiyer "Öğrenme Şenliği"nde hünerlerini sergiledi
Ağrı'da Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulunca açılan 28 kursta öğrenim gören 20 bin 351 kursiyer, sezon boyunca ürettikleri ürünleri "Öğrenme Şenliği"nde sergileme fırsatı buldu.
Akşam Sanat Okulu - 29.05.2019
Nevşehirli kadınlar hem meslek öğrenecek hem para kazanacak
Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Merkezi tarafından, Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü işbirliğinde Tığ Örücülüğü ve Örtü ve Minder Dikimi Kursları düzenlenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akşam Sanat Okulu Haberleri | Akşam Sanat Okulu Haber - Haberler - Sayfa 6 - Akşam Sanat Okulu haberleri, son dakika akşam sanat okulu haber ve gelişmeleri burada. Kulu'da öğretmenlere darbe konulu seminer verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 09:55:28. #1.15#

title