Akşam Keyfi'nden Müthiş Başlangıç!

Akşam Keyfi'nden Müthiş Başlangıç!

Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nin Bugünkü Programının Konuklarından Türkiye'nin Önde Gelen İşletmecileri Ayşem Saraçoğlu, İzzet Çapa, Emre Ergani Ekonomik Krizi Yorumladı..

Akşam Keyfi'nden Müthiş Başlangıç!
19.11.2008 21:00 | Son Güncelleme: 19.11.2008 21:00

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ'NİN BUGÜNKÜ PROGRAMININ KONUKLARINDAN TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN İŞLETMECİLERİ AYŞEM SARAÇOĞLU, İZZET ÇAPA, EMRE ERGANİ EKONOMİK KRİZİ YORUMLADI..

Ayşem Saraçoğlu, krizin şuan psikolojik olduğunu ve henüz kendilerini etkilemediğini, kaliteli mekanların krizden etkilenmeyeceğini iddia etti. Ama yine de hazırlıklı olmak gerektiğini, kendileri gibi lokantacılığın kitabını yazmış insanların bu krizi atlatıp ayakta kalacağını söyledi.

İzzet Çapa ise mekanların çok pahalı olduğunu söyleyenleri haksız buldu. Kalite olarak Atina'yı rakip olarak bile görmediklerini, verilen kalitenin karşılığı olarak daha ucuza hizmet verdiklerini belirtti.

Emre Ergani ise krizin şuan onları etkilemediğini krizin psikolojik olarak insanları etkilediğini ifade etti. Kriz gelse bile şimdiden önlemlerinin olduğunu söyledi..

Kaynak: Gecce

title