AKP'ye Ecdattan Bir Osmanlı Tokadı Atın - Haberler
Haberi Paylaş

AKP'ye Ecdattan Bir Osmanlı Tokadı Atın

AKP'ye Ecdattan Bir Osmanlı Tokadı Atın
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Politika

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Dün Aydın'da Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Aksu ve İlçe Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün Aydın’da belediye başkanı adayı Hüseyin Aksu ve ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

İstasyon Meydanı’nda 10 bin kişiye seslenen Bahçeli, şöyle konuştu: "Bu mahalli idareler seçimlerinde millet iradesi ile bugünkü AKP yönetimine bir çeki düzen verdirecek, bir siyasi iradeyi ortaya koymanın zamanı geldiği düşüncesindeyiz. AKP kömürle, makarnayla, unla devletin imkanını alıp parti ve belediye üzerinden yoksula vererek, yoksulu aldatmaktadır. 29 Mart yerel seçiminde AKP belediye başkanlıklarını kaybetmelidir. Böylelikle yanlışını görerek kendisine gelmelidir. Ama bu da yetmez. Bu seçimlerde AKP’ye ecdattan gelen bir Osmanlı tokadını atın da ayağı yerden kesilsin ve iktidarı kaybedeceği korkusuyla kendisine çeki düzen versin."

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title