Akol Group Yönetim Kurulu Üyesi'den Yılbaşı Mesajı!

Akol Group Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Şanal, yayımladığı yeni yıl mesajında 2015 yılını değerlendirirken, 2016 yılına ilişkin olarak beklentilerini dile getirdi.

Akol Group Yönetim Kurulu Üyesi'den Yılbaşı Mesajı!
30.12.2015 12:16 | Son Güncelleme: 30.12.2015 12:16

Yaptığı açıklamada ise, 'Başarıyla tamamladığımız 2015 yılında çok çalıştık, çok yorulduk ama ne mutlu ki, bu yıl da hep beraber hedeflerimize ulaştık ve değer yarattık. Ve şimdi, yeni yılı tüm enerjimiz ve yeni projelerimiz ile heyecanla karşılamaya hazırız.

Dünya ve Türkiye'deki durumu gözden geçirip, 2015 yılı Akol Group içerisindeki gelişmeleri değerlendiren Akol Group Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Şanal, sözlerine şu şekilde devam etti:  "2015'te birçok hedefimize ulaştığımızı görüyoruz. Şirketlerimizde elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla yılı tamamlıyoruz. Önümüzde, yepyeni hedefler, umutlar ve beklentilerle dolu bir yıl var. İnovasyon kültürümüz ve operasyonel mükemmellik anlayışımızla yaptığımız her işte, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde daima 'öncü' ve 'örnek' olma konumumuzla hedeflerimize koşmaya devam edeceğiz." dedi.

"KIBRIS'IN EN GÜVENİLİR VE HALKIMIZIN KENDİNE EN YAKIN HİSSETTİĞİ 'AKOL GROUP' MARKASI ETİK DEĞERLERİMİZİN ÜZERİNDE YÜKSELİYOR" 

Şanal, "Kıbrıs'ın güvenilir, halkımızın kendine en yakın hissettiği, inşaat başta olmak üzere emlak, turizm, eğitim ve yatırım sektörlerinde de Kıbrıs'a farklı anlamlar katan 'Akol Group', bilgi ve performansa dayalı çağdaş çalışma anlayışımızın ve etik değerlerimizin üzerinde yükselmeye devam ediyor

Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, başarılı, huzurlu ve keyifli bir yıl diliyorum. Ayrıca ülkemiz için de 2016 yılının barışla, huzurla, toplumsal ve ekonomik gelişimle, reformlarla anılacağı bir yıl olmasını temenni ediyorum."dedi.

Kaynak: Bültenler

title