Akkuş Haberleri

Akkuş haber, Akkuş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akkuş - 22.11.2020
İrem Bağları sonbahar renkleriyle büyülüyor
İrem Bağları'nın her mevsim ayrı güzellikleri barındırdığını anlatan Coşar, şöyle konuştu: "Burası ilkbaharda adeta gelinlik giymiş bir kız gibi insanların beğenisini kazanır, sonbaharda ise bambaşka bir güzellik sunar. Hafta sonları bu mevsimde vatandaşlarımız burayı uğrak bir mekan haline getirmişler. Biz de belediye olarak herkesi buraya doğa yürüyüşüne davet ediyoruz. Buraya yerli yabancı turist çekmek için her yıl geleneksel doğa yürüyüşü etkinlikleri yapıyoruz." Doğa ve fotoğraf tutkunu vatandaşların bu doğal güzelliği ziyaret ettiğini, özellikle çevre illerden buraya ziyaretçi akını olduğunu belirten Coşar, şunları kaydetti: "Bu mevsimde doğal güzellikler oluştuğu için doğa fotoğrafı çekmek isteyen vatandaşlarımız burayı tercih ediyor. Son yıllarda burası gerek ulusal basında gerekse sosyal medyada bayağı yer buldu. Bu açıdan ciddi bir üne kavuştu. Şehir dışından gelip İrem Bağlarını sorup burayı ziyaret eden, güzel anlarını fotoğraflarla ölümsüzleştiren, doğayı, tabiatı gezen misafirlerimizin arttığını görüyoruz. Bu açıdan Melekli beldesi olarak şanslıyız." Iğdır Fotoğraf Gezi Kültür ve Doğa Kulübü (FGD) Başkanı Muhammed Akkuş ise İrem Bağları'nın özellikle fotoğraf meraklıları tarafından bu mevsimde ziyaret edildiğini belirterek "İrem Bağları doğa tutkunu ve fotoğraf meraklıları için her mevsim görülmesi ve fotoğraf çekilmesi adına doğal bir zenginliktir.
Akkuş - 20.11.2020
Alya Onist'te teslimler başlıyor
Akkuş Gayrimenkul'ün Lübnan'lı El Khatib Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan projesi Alya Onist'te teslimler başlıyor.
Akkuş - 19.11.2020
Avrupa Judo Şampiyonası başladı
Aynı kilodaki Mihraç Akkuş, ilk turda İsrailli Matan Shani'yi altın skorda ipponla (3 shido) yendi, ikinci maçında Rus Robert Mshvidobadze'ye altın skorda yenildi.
Akkuş - 19.11.2020
Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası başladı
40 ülkeden 136'sı kadın, 209'u erkek toplam 345 judocunun katıldığı Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası'nın ilk günü erkekler 60 kiloda Salih Yıldız, ilk müsabakasında Çekyalı David Pulkrabek'i ipponla (2 waza-ari) yendi. İkici turda Belçikalı Jorre Verstraeten'e yenildi. Aynı kilodaki Mihraç Akkuş, ilk turda İsrailli Matan Shani'yi altın skorda ipponla (3 shido) yendi.
Akkuş - 18.11.2020
Van Gölü'nün çekilmesiyle su altında kalan mikrobiyalitler ve tarihi yapılar ortaya çıktı
"Sular çekildikçe gölün gizemi ortaya çıkıyor" Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Mustafa Akkuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Van Gölü'nün su seviyesinin belli dönemlerde değiştiğini söyledi.
Akkuş - 18.11.2020
Avrupa Judo Şampiyonası yarın Çekya'da başlayacak
Başkent Prag'da 42 ülkeden 388 judocunun mücadele edeceği organizasyonda Türkiye'yi Gül Kader Şentürk, İrem Korkmaz, Kayra Sayit, Salih Yıldız, Mihraç Akkuş, Bilal Çiloğlu, Vedat Albayrak, Muhammed Mustafa Koç, Mikail Özerler, Mert Şişmanlar ve Cemal Erdoğan temsil edecek.
Akkuş - 17.11.2020
Bursa Gazeteciler Cemiyetinden AA muhabirine ödül
Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) tarafından her yıl düzenlenen "Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışması"nda, Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürlüğünde görevli muhabir Sergen Sezgin, ödüle layık görüldü.
Akkuş - 17.11.2020
İHA'ya 4 ödül
HABER DALI Derya Demir Pınar - Öğretmen Borsası - Olay Gazetesi - BAŞARI Cihan Kayalı - Göçebe Fen Lisesi - Şehir Gazetesi - MANSİYON Gülname Paça - Bursa'da eğitim vurgunu - Bursadabugün - MANSİYON KÖŞE YAZISI DALI Lale Akasoy - Bu çocuklar niye Bekliyor? - Yeni Dönem Gazetesi - BAŞARI İlhami Yıldız - Yerli otomobilin merkezi belli oldu mu?- Bursa Hakimiyet Gazetesi - MANSİYON Nurullah Nuri Yavuz - Yazıl bize - Yeni Dönem Gazetesi - MANSİYON SPOR HABERİ DALI Fatih Akkuş - 600 bin TL'lik stadyum soygununa suçüstü - Kent Gazetesi - BAŞARI SPOR KÖŞE YAZISI DALI Engin Aksöz - Ömrümüz yeterse paylaşırız - Yeni Dönem - BAŞARI Tolgay Ataokay - Goygoy Bursasporluğu - Bursaport - MANSİYON EKONOMİ HABER DALI Serhat Tezcan - Tekstilde tehlike çanları çalıyor - Hürriyet Bursa - BAŞARI Birgül Telli Uysal - Cumhuriyetin ilk yıllarında ekonomi - Bursa Hakimiyet Gazetesi - MANSİYON RÖPORTAJ, ARAŞTIRMA, İNCELEME DALI Elif Didem Danacıoğlu - Sanayici otoyol için bağlantı yollarını bekliyor - Ekohaber - BAŞARI Murat Günay - Bilenser'in gözüyle Bursaray serüveni - Olay Bursa'da Yaşam eki - MANSİYON FOTOĞRAF DALI Sergen Sezgin - Özgürlüğe çırpamayan kanatlar - Anadolu Ajansı- BAŞARI Alper Tüydeş - Beyzanur ve 6 leyleği - İhlas Haber Ajansı - MANSİYON MAGAZİN MİZANPAJ DALI Gökhan Şenyavaş - 11 Kasım 2019 - Olay Çekirge 1.
Akkuş - 16.11.2020
Konut satışları 10 ayda 1,3 milyon adede yaklaştı
Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, faiz oranlarındaki yükselişin yerli yatırımcının temkinli davranmasına neden olduğunu belirterek, faizin düşürülmesi yönünde adımların atılması halinde yeniden çok yüksek rakamların görülebileceğini kaydetti.
Akkuş - 16.11.2020
Yabancılara konut satışında son çeyrekte rekor beklentisi
Bu dönemde en büyük katkıyı vatandaşlık hakkından aldıklarını dile getiren Özyurt, şu açıklamalarda bulundu: "Çevre ülkelere baktığımızda en istikrarlı biziz. Ayda 100 konutu yabancılara satıyoruz. Yabancı yatırımcılara ağırlıklı olarak online satış yapılıyor. Ancak para transferleri, koruma engeline takılıyor. Ağırlıklı olarak Cezayir, İran ve Türk Cumhuriyetleri'nde bu sorun yaşanıyor. Bu konunun çözüme ulaşması gerektiği kanaatindeyim. Online satış aracılığıyla konut almak isteyenlere davetiye gönderilebilir. Bu alımlar Türk konsolosluğunda toplanabilir. Belirli bir seviyeye geldiğinde de charter seferi sağlanarak yatırımcılar Türkiye'ye getirilebilir. Böylece yerlideki kaybı kapattığımız gibi, turizmde yaşanan döviz kaybımızı da kapatabiliriz." "Yabancı yatırımcı her koşulda Türkiye'ye güveniyor" Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş da yabancı yatırımcıda beklentilerinin ekimde hız kazandığını belirterek, pandeminin en kritik devresinde izlemeye geçen uluslararası yatırımcıların Türkiye'ye duydukları güvenin bir neticesi olarak hızla alıma yöneldiğini söyledi.
Akkuş - 16.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
EVLADINA KAVUŞAN AİLE SAYISI 20 OLDU Hacire Akar'ın oğlu Mehmet'in yanı sıra eyleme katılanlardan Hatice Ceylan'ın oğlu Cafer, Hüsniye-Hüseyin Kaya çiftinin kızları Mekiye, Halime Kadran'ın torunu Halil İbrahim, Necla-Metin Açan çiftinin oğlu Harun, Nizamettin-Aslıhan Eşrefoğlu çiftinin oğlu Hüseyin, Gevriye Ayhan'ın kızı Pelda, Melik Aslan'ın oğlu Volkan, Muhteber Birlik'in oğlu Veysi, Cahide Alkan'ın oğlu Mehmet Emin, Şahize Altınkaynak'ın kızı Halise Alptekin, Naime Dalmış'ın kızı Tekoşin Açar, Sait Açar'ın oğlu Haşim, Cemal Ertaş'ın oğlu Ramazan, Sever Fidan'ın oğlu Tayfur Fidan, Gülşen Çetin'in oğlu Erdal Çetin, Fahrettin- Meryem Akkuş çiftinin oğulları Erkan, Fattah-Perihan Kaya çiftinin oğlu Cuma ile en son Safiye-Mehmet Emin Coşkun çiftinin oğlu İbrahim Coşkun, Mehmet-Keziban Yalçın çiftinin kızları Yasmin'in de teslim olmasıyla evlatlarına kavuşan aile sayısı 20 oldu.
Akkuş - 14.11.2020
Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası Prag'da yapılacak
Erkekler: 60 kg'da Salih Yıldız ve Mihraç Akkuş, 73 kg'da Bilal Çiloğlu, 81 kg'da Vedat Albayrak ve Muhammed Mustafa Koç, 90 kg'da Mihael Zgank, 100 kg'da Mert Şişmanlar, +100 Cemal Erdoğan.
Akkuş - 14.11.2020
Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası Prag'da yapılacak
42 ülkeden 388 judocunun karşılaşacağı müsabakalarda, Gül Kader Şentürk, İrem Korkmaz, Kayra Sayit, Salih Yıldız, Mihraç Akkuş, Bilal Çiloğlu, Vedat Albayrak, Muhammed Mustafa Koç, Mihael Zgank, Mert Şişmanlar ve Cemal Erdoğan Türkiye adına kürsü mücadelesi verecek.
Akkuş - 12.11.2020
Ünye'de muhtarlar Kovid-19 hakkında bilgilendirildi
Kovid-19'a karşı daha dikkatli olunması gerektiğini belirten Aydın, şöyle konuştu: "Bakın 14 gün aralıksız 1,5 metrelik sosyal mesafeyi korusak, maske taksak bu pandemi bitecek. Bu kadar net. Ama biz düğünlerimizde oynamaktan vazgeçemedik, cenazelerde toplanıp bir pide yiyelim, yasımızı tutalım demekten vazgeçemedik. Biz normal bir dönemde değiliz. Harp halindeyiz. Bu çok pis bir düşman. Duymuyoruz, koklamıyoruz, işitmiyoruz ama çok acımasız. Her 100 hastadan 3'ü ölüyor. 1000 kişide 30, 10 bin kişide 300, Ünye gibi 120-130 bin nüfuslu bir ilçede 3 bin eder ki bu bir mahalle nüfusudur. Böyle bir düşmanla karşı karşıyayken artık bizim bazı keyiflerimizden, konforumuzdan ödün vermemiz gerektiğini düşünüyorum." Son günlerde yaşanan artışa karşı muhtarların desteğine ihtiyaç duyduklarını vurgulayan Aydın, "Ordu'da bir seferberlik hareketi başlatmak istiyoruz. Dün Altınordu'da muhtarlarımızla bir araya geldik. Bugün Ünye'de, Akkuş'ta, yarın Fatsa'da bu çalışlarımız devam ediyor.
Akkuş - 12.11.2020
Ordu'da farklı tarihlerde 8 kişiyi öldürdüğü iddia edilen sanık yargılanıyor
Akkuş ilçesinde 2018 yılında "yağma, hırsızlık ve kasten öldürme" suçlarını işlediği iddia edilen ve Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu bulunan Mehmet Ali Ç'nin, aynı ilçeye bağlı Çamlıca Mahallesi'nde Hasan Bayram'ın öldürülmesine ilişkin yargılandığı davanın duruşması yapıldı.
Akkuş - 12.11.2020
Güneydoğu'nun nar çeşitleri koruma altına alınıyor
Islah çalışmaları üretime ve ihracata katkı sağlayacak Projenin lideri ziraat mühendisi Dr. Gökhan Akkuş da 4 çeşit narın tescilini gerçekleştirdiklerini, diğer çeşitlere yönelik çalışmaların da aralıksız devam ettiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akkuş Haber, Akkuş Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Akkuş haber sayfamızda Akkuş haberleri okuyabilir, Akkuş son dakika haberleri ve güncel Akkuş gelişmelerini görebilirsiniz. İstanbul'da güpegündüz silahlı çatışma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 06:14:14. #1.15#

title