Akkise Haberleri

Akkise haber, Akkise son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akkise - 03.06.2016
Büyükşehir'den Çevre Haftası Etkinlikleri
Birinci olan okullara yazıcı, ikincilere spor seti, üçüncü olan okullara ise satranç takımı hediye edilen yarışmada dereceye giren okullar şöyle sıralandı: 1. Grupta Meram Selçuk İlkokulu birinci, Karatay Cengiz Topel İlkokulu ikinci, Selçuklu Hakim Ömer Onsun İlkokulu üçüncü, 2. Grupta Ilgın Orhaniye 125. Yıl Ortaokulu birinci, Çumra Hürriyet İlköğretim Okulu ikinci, Cihanbeyli Yeniceoba İmam Hatip Ortaokulu üçüncü, 3. Grupta Doğanhisar Güvendik İlkokulu birinci, Bozkır Atatürk Ortaokulu ikinci, Sarayönü Cumhuriyet İlkokulu üçüncü, 4. Grupta Güneysınır Mevlana İlköğretim Okulu birinci, Hadim Yalınçevre Ortaokulu ikinci, Güneysınır Kayaağzı İlkokulu ve Derebucak Yukarıkayalar İlk ve Ortaokulu üçüncü, 5. Grupta Akören Avdan Mahallesi İlk ve Ortaokulu birinci, Ahırlı Akkise Atatürk İlkokulu ikinci, Taşkent Balcılar İlkokulu üçüncü oldu.
Akkise - 02.06.2016
Emirgazi ve Akkise Prestij Caddeye Kavuştu
Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Yeni Büyükşehir Yasası ile Konya'nın bütün ilçelerinde sürdürdüğü prestij cadde çalışmalarını Emirgazi ve Akkise'de tamamlandı.
Akkise - 06.04.2016
İçinde Uyku İlacı Bulunan Kolayı İçen 3 Kişi Zehirlendi
Olay, Kargı ilçesine bağlı Akkise köyünde meydana geldi.
Akkise - 29.01.2016
Akkise Atatürk İlkokulu Avrupa Yolcusu
Ahırlı ilçesine bağlı Akkise Atatürk ilkokulu öğrencileri ile öğretmenleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yürütülen IPA Programı kapsamında Avrupa'nın çeşitli ülkelerine eğitim amaçlı ziyaret gerçekleştirecek.
Akkise - 08.07.2015
Konya'ya Yeni Atık Su Arıtma Tesisleri Kuruluyor
Yalıhüyük ve Ahırlı ilçe merkezleri ile Akkise ve Ortakaraören mahallelerine hizmet verecek atık su arıtma tesisi için 29 Temmuz 2015 tarihinde yapım ihalesinin gerçekleştirileceği duyuruldu.
Akkise - 07.05.2015
Genel Seçime Doğru
Filorinalı, seçim çalışmaları kapsamında Bozkır ve Akkise'de vatandaşların sorunlarını dinledi, partisinin seçim vaatlerini anlattı.
Akkise - 30.03.2015
Ahırlı'da "Okuyan Bilir" Yarışması Düzenlendi
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yarışmaya ortaokul ve lise öğrencileri katıldı. Yarışmada derece alan Akkise Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Havva Çelik ve aynı okuldan Ebru Yumrutaş ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Şahin'den aldı.
Akkise - 09.01.2015
Çorum'da Elektrik Kesintisi
YEDAŞ Çorum İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yürütülen faaliyetler kapsamında Kargı ve Bayat ilçelerinde bakım onarım çalışması yapılacağı belirtildi.  Açıklamada, Kargı ilçesinde 11 Ocak Pazar günü 08.00 ile 16.00 saatleri arasında Çukuralıç, Akkise, Halılar, Çakırlar, Yeşilköy, Dereköy, Saraçlar, Hacıveli, Başköy, Gümüşoluğu, Gökbudak, Tepelice, Akcataş, Bozarmut, Yağcılar, Çobanlar, Alioğlu, Çal, Çobankaya ve Karaosmanlı köyleri ile Kargı Belediyesi ve civarına elektrik verilemeyeceği belirtildi.
Akkise - 10.10.2014
CHP'li Atilla Kart, Konya'daki Işid Yapılanmasını Anlattı
Son 8-10 gün içinde Taşkent-Balcılar'dan B.K'nın, Bozkır - Armutlu'dan N.U ve A.K'nın, Ahırlı - Akkise'den 2 kardeşin çatışmalarda hayatlarını kaybettiğine dair bilgilerin taraflarına ulaştığını dile getiren Kart, dün itibariyle Konya Merkezde Cezaevi civarına yeni bir ölüm haberinin ulaştığı bilgisini de açıkladı.
Akkise - 01.10.2014
Sulama Birliği, Seydişehir'e Hal ve Soğuk Hava Deposu İstedi
Birlik Başkanı Gökçe, Ortakaraören, Başkaraören, Aşağıkaraören, Kumluca, Akkise, Balıklava, Bademli ve Saray mahallelerindeki çiftçilere hizmet vermeye çalışdıklarını kaydederek, Suğla Ovası'nda yetişen ürünlerin değer kazanabilmesi için belediye tarafından soğuk hava deposu, hal ve paketleme tesisinin ilçeye kurulması için kendilerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
Akkise - 31.03.2014
Konya Ahırlı'da Ak Parti Kazandı
İsa Akgül'ün öz geçmişi Akgül, 1975'te Akkise beldesinde doğdu.
Akkise - 13.10.2013
Ortakaraören ve Akkise Belde Belediyelerini Arıtma Tesisi Projesi
Seydişehir'e bağlı Ortakaraören ve Akkise belde belediyelerinin ortak çalışması olan Su Arıtma Tesisi Projesi önümüzde yıl yürürlüğe girecek Büyükşehir Yasası'nı bekliyor.
Akkise - 27.02.2013
İnekleri Değil Etlerini Çaldılar
Akkise beldesinde hırsızlar, çaldıkları iki ineği kesip etlerini çaldı.
Akkise - 27.02.2013
Kargı'da Ormanlar Yok Olma Tehlikesiyle Karşı Karşıya
Bölgenin en verimli ormanlarına sahip, yayla turizmi ile ön plana çıkan ilçede, özellikle Kargı kayası, Karakise ve Akkise bölgelerinde sıkça görülen bu böcek türü oksijen kaynağı olan ağaçlar için büyük tehdit oluşturuyor.
Akkise - 07.02.2013
Akkise'de 340 Süt İneği Dağıtıldı
Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesinde, Süt Sığırcılığını Geliştirme Projesi kapsamında 340 inek törenle dağıtıldı.
Akkise - 18.06.2012
Seydişehir İhh-Ayder Gönüllülerinden Ev Eşyası Yardımı
Seydişehir Gönüllüleri, yerinde tespit çalışmalarından sonra ev eşyalarını, Akkise beldesindeki Saadetler ve Ulukapı mahallelerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere götürdü.
Akkise - 16.05.2012
Emekli Öğretmen, İmama Rağmen Camiye Atatürk Rozeti ile Gidiyor
Ordu'nun merkeze bağlı Akkise Köyü'nde oturan emekli öğretmen 57 yaşındaki Yalçın Kılıçkaya, cami imamı Fazlı Şahin'in karşı çıkmasına karşın camiye yakasında Atatürk rozetiyle gidiyor.
Akkise - 28.04.2012
Akkise Beldesinde Konut Yangını
Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesi Çukurbucak Mahallesi'nde konut yangını meydana geldi.
Akkise - 21.04.2012
Evlenme Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı İddiası
Konya'nın Ahırlı İlçesi'ne bağlı Akkise Beldesi'nde yaşayan Hasan Z.
Akkise - 21.04.2012
Akkise'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
Ahırlı'ya bağlı Akkise beldesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Akkise - 27.03.2012
Akkiseli Kadınlar Süt Sağım Makinelerine Kavuştu
Akkise Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Ahırlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ortaklaşa hazırladığı 340 başlık süt sığırcılığı projesinde süt sağım makineleri dağıtıldı.
Akkise - 09.03.2012
Köy Çocuğuna Ders Çalışması İçin Masa, Sandalye
Yapılacak olan yardımın ilk partisi olan tekli çalışma masası ve sandalyenin dağıtımı, Akkise beldesinin Bademli, Balıklava, Erdoğan köylerinde yapıldı.
Akkise - 13.01.2012
Yaralı Kuzuya Cerrahi Operasyon
Akkise köyünde bir üreticinin yetiştirdiği kuzu kesici aletle karın bölgesinden yaralandı.
Akkise - 13.12.2011
Ortakaraören ve Akkise'nin Atık Su Sorunu Çözülüyor
Ortakaraören Belediyesi ile Akkise Belediyesinin ortak çalışması olan Ortakaraören-Akkise Atık Su Arıtma Tesisi Projesi kabul edildi.
Akkise - 21.10.2011
Akkise'de Eğitime Destek
Akkise Kalkındırma, Dayanışma ve Çevreyi Güzelleştirme Derneği Akkise İlköğretim Okuluna 9 bilgisayar bağışladı.
Akkise - 26.05.2011
Davutoğlu: Hepimizin Onur Duyduğu Başı Dik Bir Türkiye Var
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, borç için, küçük hesaplar için eğilen bir Türkiye'nin yerini herkesin onur duyduğu kudretli bir Türkiye'nin aldığını söyledi. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Konya'daki seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise kasabasına giden Davutoğlu, buradaki ilköğretim okulunda okuma bayramına katıldı.
Akkise - 26.05.2011
Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması
Önder Felek - Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Eskiden kendi savunması için hibe tank alan veya başka ülkelerin stoklarından artan uçaklara talip olan bir Türkiye vardı. Şimdi artık kendi tankını, uçağını, helikopterini, savaş gemisini üreten ve bunun planlarını yapan bir Türkiye var. İşte başı dik Türkiye, bu Türkiye" dedi. Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesine geldi.
Akkise - 30.04.2011
Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti
Konya'nın Ahırlı ilçesi Akkise Beldesi'nde iki aile arasında hayvan otlama konusu yüzünden çıkan silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada 2'si ağır 7 kişi yaralandı.
Akkise - 30.04.2011
İki Aile Arasında 'hayvan Otlatma' Kavgası: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesinde 2 aile arasında çıkan kavgada 7 kişi yaralandı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akkise Haberleri | Akkise Haber - Haberler - Sayfa 2 - Akkise haberleri, son dakika akkise haber ve gelişmeleri burada. Başkan Akyürek: Tarihi Camileri Gelecek Kuşaklara Aktarıyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 11:48:22. #1.14#

title