Akıncılar Haberleri

Akıncılar haber, Akıncılar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akıncılar - 16.05.2020
Sivas'ta bazı yasaklar esnetildi
Bir süredir yeni Covid-19 vakası görülmeyen ve vaka sayısının hızla azaldığı Sivas'ta, Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan bazı yasakların esnetildiği duyuruldu. Sivas Valiliğinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda, esnekliğin bayram öncesi kişilerin ihtiyaçlarını gidermelerini nedeniyle izin verildiği belirtildi. Bu kapsamda 30 Mart tarihinde Sivas'ın Suşehri, Akıncılar, Gölova ve Koyulhisar ilçeleri ile kent merkezi arasında getiriler seyahat kısıtlaması ve izne tabi seyahat uygulamasına son verildi.
Akıncılar - 15.05.2020
Sivas'ta 4 ilçedeki kısıtlama sona erdi
Sivas'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerinden il merkezine gelişte uygulanan kısıtlama kaldırıldı.
Akıncılar - 15.05.2020
Adana'da Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmasını engelleyen 4 şüpheli gözaltına alındı
Olaya müdahale eden polisi darbeden 4 şüpheli, gözaltına alınarak Akıncılar Polis Merkezi'ne götürüldü.
Akıncılar - 15.05.2020
Sivas'ta bir köydeki karantina süresi uzatıldı
Sivas'ın Akıncılar ilçesine bağlı Avşar köyünde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina 23 Mayıs gününe kadar uzatıldı.
Akıncılar - 12.05.2020
Türk robotik harp kapasitesinin göklerdeki geleceği
Son olarak da jeopolitik kimlik konusu önem kazanıyor. "Akıncı" tabiri, Türk hafif süvarilerinden geliyor. Akıncılar savaşırlarken, menşeleri olan Doğu'nun savaş alanlarındaki Türk-Moğol atlı savaşçılarının mirasını taşıyorlardı.
Akıncılar - 05.05.2020
Soylu, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle trafik kontrol noktasını ziyaret etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası nedeniyle Akıncılar gişesindeki polis ve jandarma kontrol noktalarını ziyaret etti.
Akıncılar - 05.05.2020
Sivas'ın Akıncılar ilçesine bağlı Avşar Köyü korona virüs tedbirleri kapsamında karantina altına...
Sivas'ın Akıncılar ilçesine bağlı Avşar Köyü korona virüs tedbirleri kapsamında karantina altına alındı.
Akıncılar - 29.04.2020
Sivas'ta 4 ilçeye giriş çıkışlar izin belgesine bağlandı
Sivas'ta salgına karşı alınan tedbirler kapsamında Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerine giriş-çıkışlar 'Seyehat İzin Belgesine' tabi tutulacak.
Akıncılar - 18.04.2020
Altı köyde karantina kaldırıldı
Sivas Valiliği Pandemi Kurulu tarafından, korona virüs (Covit-19) tedbirleri kapsamında karantina altına alınan altı köy, sosyal izolasyon sağlandığı için karantinadan çıkartıldı. Sivas Valiliği sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda; Koyulhisar ilçesine bağlı Bahçe, Boyalı, Sütlüce, Güzelyurt. Suşehri ilçesine bağlı Çitlice ve Akıncılar ilçesine bağlı Şenbağlar köylerinin karantinadan çıkartıldığı belirtildi.
Akıncılar - 18.04.2020
Sivas'ta bir köyde Kovid-19 karantinası kaldırıldı
Sivas'ın Akıncılar ilçesi Şenbağlar köyünde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina kaldırıldı.
Akıncılar - 17.04.2020
Yüreğir'de semt pazarlarına koronavirüs düzenlemesi
Çarşamba günü Akıncılar, Perşembe Dervişler, Yakapınar, 19 Mayıs ve Cuma günü ise PTT Evleri semt pazarı kurulacak.
Akıncılar - 16.04.2020
Sivas'ta 1 köy daha karantinaya alındı
SİVAS'ın Doganşar ilçesine bağlı Sarısuat köyü de koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında karantina altına alınarak giriş ve çıkışlara kapatıldı.  Koronavirüs salgınını önlemek amacıyla Sivas Valiliği tarafından Doğanşar ilçesi Sarısuat köyü karantina altına alındı.14 gün boyunca köye giriş-çıkışlar yasaklandı. Valilikten yapılan açıklamada, "Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılarak vatandaşlarımızın hayatını tehdit etmesini engellemek ve köylerimizin sosyal izolasyona geçmelerini sağlamak üzere Doğanşar ilçesi Sarısuat köyü 16.04.2020 tarihinde İlçe Hıfzıssıha Kurulunca karantina altına alınarak köye giriş ve çıkış yasaklanmıştır" denildi.Sivas'ta halen Koyulhisar ilçesi Boyalı ve Sütlüce, Akıncılar ilçesi Şenbağlar, Suşehri ilçesi Çitlice, Çakırlı, Erence, Akşar, Aşağı Mahalle ile Tepeardı Mahallesi Canikdağı sokakta bulunan bulunan 15 kişinin yaşadığı aile apartmanı, Zara ilçesi Korkut köyü ve Merkez Mahallesi ile Tuzla, Ağılönü, Eskiköy, Uzunoğlan mezraları, Şarkışla ilçesi Yapracık ve Gölova ilçesi Boğazköy karantinada bulunuyor.
Akıncılar - 11.04.2020
Sivas'ta 3 köy ve bir apartman karantinaya alındı
Sivas Valiliği Pandemi Kurulunca koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı. Bu kapsamda Suşehri ilçesine bağlı Çakırlı, Erence ve Akşar köyleri karantina altına alındı. İlçeye bağlı Tepeardı Mahallesi'nde bulunan bir apartmanın da karantinaya alınması kararlaştırıldı. Bu arada Koyulhisar ilçesine bağlı Boyali köyü ile Akıncılar ilçesine bağlı Şenbağlar köylerinde bugün bitmesi beklenen karantina süreleri ise tedbiren 18 Nisan tarihine kadar uzatıldı.
Akıncılar - 11.04.2020
Sivas'ta 3 köy 1 apartman karantina altına alındı, üç köy karantinadan çıkartıldı
Sivas Valiliği Pandemi Kurulu, Korona virüs tedbirleri kapsamında yeni karantina kararları aldı. Sivas'ın Suşehri ilçesine bağlı Çakırlı, Erence ve Akşar köyleri karantina altına alındı. İlçeye bağlı Tepeardı Mahallesinde bulunan bir apartmanda karantina altına alındı. Koyulhisar ilçesine bağlı Boyali köyünde karantina süresi 18 Nisan tarihine kadar uzatıldı. Akıncılar ilçesine bağlı Şenbağlar köyünde ki karantina da 18 Nisan tarihine kadar uzatıldı.
Akıncılar - 10.04.2020
Sivas'ta Şenbağlar köyünün karantina süresi uzatıldı
Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, Sivas'ın Akıncılar ilçesine bağlı Şenbağlar köyünün karantina süresi bir hafta daha uzatıldı.
Akıncılar - 10.04.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Olay, dün saat 21.00 sıralarında Güngören Akıncılar Mahallesi Horhor Sokak'ta bulunan 6 katlı binanın 4'üncü katında meydana geldi.
Akıncılar - 09.04.2020
GÜNGÖREN'DE DOĞALGAZ PATLAMASI: 1'İ AĞIR 4 YARALI
Olay, saat 21.00 sıralarında Güngören Akıncılar Mahallesi Horhor Sokak'ta bulunan 6 katlı binanın 4'üncü katında meydana geldi.
Akıncılar - 07.04.2020
Sivas'ta koronavirüsü yenen 60 yaşındaki kişi taburcu edildi
Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan 60 yaşındaki Ali Varol, 7 günlük tedavisinin ardından sağlığına kavuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akıncılar Haberleri | Akıncılar Haber - Haberler - Sayfa 8 - Akıncılar haberleri, son dakika akıncılar haber ve gelişmeleri burada. 22 Mayıs Cuma İstanbul elektrik kesintisi! İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 11:39:03. #1.15#

title