Akıllı Kadın Futbolcu Seçer!

Akıllı Kadın Futbolcu Seçer!

Futbol Dünyasındaki 'Seks' Skandalları Bitmek Bilmiyor. Bu Kez de Ada, Lıverpool'un Ünlü Futbolcusu Pennant'ın Ortaya Çıkan En Özel Sırlarını Konuşuyor

Akıllı Kadın Futbolcu Seçer!

FUTBOL DÜNYASINDAKİ 'SEKS' SKANDALLARI BİTMEK BİLMİYOR. BU KEZ DE ADA, LIVERPOOL'UN ÜNLÜ FUTBOLCUSU PENNANT'IN ORTAYA ÇIKAN EN ÖZEL SIRLARINI KONUŞUYOR

Liverpool'un ünlü yıldızı Jermaine Pennant ile ilişkisini anlatarak İngiltere'de gündem yaratan Brooke Healey kadınların neden futbolcuları tercih ettiklerini anlattı.

İŞTE FUTBOLCU TERCİHLERİNİN SIRRI!

İngiliz futbolcu Darren Bent 'in eski sevgilisi olan Brooke Healey Liverpool'un yıldızı Jermaine Pennant ile olan ilişkisi hakkında detaylı açıklamalar yaptı. Brooke futbolun yaramaz çocuğu olarak adlandırılan Jermaine Pennant ile hosteslik yaptığı zamanlarda tanıştığını belirtti. Pennant'ın yatak odasında oyun oynamayı çok sevdiğini belirten Healey, en sevdiği oyunun Tarzancılık olduğunu söyledi. Healey, News of the World'e anlattığı çok özel sırların yanı sıra, bir de Pennant ile birlikte görüldüğü yarı çıplak fotoğrafını verdi.

Healey, sevgilisi için 'O yatakta gerçekten bir hayvandır. Gerçekten güçlü ve iddialıdır.' dedi. Pennant'ın pahalı zevkleri ve playstation tutkusu olduğunu söyleyen Healey, bir gece Londra'da dışarı çıktığında tanıştıklarını anlattı. Bu dönemde Manchester 'a model olmak için gitmeye hazırlanan Healey, Pennant'ın gitmek yerine onun evine yerleşmesi teklif ettiğini söyledi. Bu teklif karşısında değeri 1.3 milyon pound olan evde yaşamanın güzel olacağını düşündüğünü ve teklifi kabul ettiğini belirtti. Daha önce de futbolcu Darren Bent ile olan ilişkisi hatırlatılan 24 yaşındaki Brooke Halley, sürekli futbolcular ile ilişki yaşamasını 'Futbolcularla olmayı seviyorum, çünkü onların çok parası var. Bu nedenle iyi vakit geçireceğinizi biliyorsunuz' diye açıkladı.

Kaynak: Gecce