Akıl Teri ile Alın Teri' Sloganıyla Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

Akıl Teri ile Alın Teri' Sloganıyla Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

Kırklareli Lüleburgaz İŞKUR Müdürü Ahmet Selim Keskin, Lüleburgaz’da ‘Akıl Teri ile Alın Teri’ sloganıyla ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ kapsamında başlatılan istihdam seferberliği için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Akıl Teri ile Alın Teri' Sloganıyla Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

Kırklareli Lüleburgaz İŞKUR Müdürü Ahmet Selim Keskin, Lüleburgaz'da 'Akıl Teri ile Alın Teri' sloganıyla 'Çalışma Hayatında Milli Seferberlik' kapsamında başlatılan istihdam seferberliği için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrıları sonrasında işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılması hedeflerine yönelik Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nun "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" programını başlattığını kaydetti.

Program hakkında bilgi veren Keskin, "Bu kapsamda daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek ve bugüne kadar kurumumuza yolu düşmemiş vatandaşlarımıza ve işverenlerimize İŞKUR'u tanıtmak, devletimizin sıcak yüzünü göstermek için 'Akıl Teri Alın Teri' sloganıyla Lüleburgaz Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzce alışveriş merkezleri, büyük iş yerleri/hanları, fuar alanları, belediye ve valiliklere ait binalar ve alanlar, pazar yerleri, parklar ve merkezi caddeler, cuma namazı çıkışları gibi alanlarda İş ve Meslek Danışmanlarının yer aldığı stantlarda hizmet sunulmaya başlanmıştır" dedi. - KIRKLARELİ