Akil İnsanlara Şok Protesto

CHA - Haberler | Güncel
Akil İnsanlara Şok Protesto

Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyeti, Zonguldak'ta gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında bir grubun tepkisi ile karşılaştı.

Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyeti, Zonguldak'ta gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Bunun üzerine heyet üyeleri, polis kordonunda araçlara bindirilerek olay yerinden uzaklaştırıldı.

Zonguldak'ta incelemelerini sürdüren Karadeniz Bölgesi Akil Adamlar Heyeti Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez ile sekreter Fatma Benli, üyeler Şemsi Bayraktar, Oral Çalışlar, Yıldıray Oğur ve Bendevi Palandöken, Vali Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti. Heyet ardından Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek, Başkan Derya Akbıyık ile görüştü. Daha sonra Karaelmas Gazeteciler Derneği'ni ziyaret ederek burada gazeteciler ve dernek üyeleri ile bir araya gelen heyet, gazetecilerle görüş alışverişinde bulundu.

Heyet üyelerine buradan ayrıldıkları sıra ellerinde Türk bayrakları bulunan bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Aralarında Türkiye Kamu Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Baceoğlu ve Türk Eğitim Sen İl başkanı Şahin Ören'in de bulunduğu bazı vatandaşlar, heyet üyelerine tepki gösterdi. Bendevi Palandöken, kendisinin verdiği Selam'ı almadıklarını söyleyen grubun arasında kaldı. Polis, heyeti makam araçlarına bindirerek Dedeman Otel'e götürdü.

Akil İnsanlara Şok Protesto
Akil İnsanlara Şok Protesto

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title