Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar

Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar

Akil İnsanlar Toplantısına Katılanlar
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Güncel

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında bir araya gelen akil insanlar heyeti Dolmabahçe çalışma ofisinde çözüm sürecinin geldiği son durumu masaya yatırdı. 7 bölgeyi temsil eden 63 kişiden oluşan heyetten bazıları toplantıya katılmadı.

Sabah saatlerinden itibaren akil insanlar heyetinde bulunan isimler Dolmahaçe çalışma ofisine gelmeye başladı. Toplantının yapılacağı saat 12.00'ye yakın da Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Yalçın Akdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Dışişleri Bakanı Ömer Çavuşoğlu, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu bakanlar ofise geldi.

Toplantı, Başbakan Davutoğlu'nun konuşmasının ardından başladı. Toplantı basına kapalı gerçekleştiriyor.

AKDENİZ BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Rifat Hisarcıklıoğlu

2-Lale Mansur (Katılmadı)

3-Tarık Çelenk

4- Nihal Bengisu Karaca

5- Şükrü Karatepe

6- Muhsin Kızılkaya

7- Öztürk Türkdoğan

8- Hüseyin Yayman

9- Kadir İnanır

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Nafiz Can Paker

2- Sibel Eraslan

3- Ayhan Oğan

4- Mahmut Arslan

5- Abdurrahman Dilipak

6- İzzettin Doğan

7- Abdurrahman Kurt

8- Zübeyde Teker

9- Mehmet Uçum

EGE BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Tarhan Erdem

2-Avni Özgürel

3-Fadime Özkan

4-Fuat Keyman

5-Hasan Karakaya

6-Fehmi Koru

7-Baskın Oran (Katılmadı)

8-Hilal Kaplan (Katılmadı)

9 - Arzuhan Doğan Yalçındağ (Katılmadı)

GÜNEYDOĞU ANADOLU KOMİSYONU

1-Yılmaz Ensaroğlu

2- Kezban Hatemi

3- Mehmet Emin Ekmen

4- Fazıl Hüsnü Erdem

5- Etyen Mahçupyan

6-Ahmet Faruk Ünsal

7- Lami Özgen

8-Murat Belge (Katılmadı)

9- Yılmaz Erdoğan (Katılmadı)

İÇANADOLU BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Ahmet Taşgetiren

2- Beril Dedeoğlu

3- Celalettin Can

4- Vahap Coşkun

5- Doğu Ergil

6- Erol Göka

7- Ergün Atalay (Katılmadı)

8- Cemal Uşşak (Katılmadı)

9- Mustafa Kumlu.

KARADENİZ BÖLGESİ KOMİSYONU

1-Yusuf Şevki Hakyemez

2-Vedat Bilgin

3-Fatma Benli

4-Şemsi Bayraktar (Katılmadı)

5-Oral Çalışlar

6-Ahmet Gündoğdu

7-Yıldıray Oğur

8-Bendevi Palandöken

9- Kürşat Bumin (Katılmadı)

MARMARA BÖLGESİ KOMİSYONU

1- Deniz Ülke Arıboğan

2- Mithat Sancar

3- Levent Korkut

4- Mustafa Armağan

5- Ali Bayramoğlu

6- Hayrettin Karaman

7- Hülya Koçyiğit

8 - Ahmet Gündoğdu

9 - Yücel Sayman ( Katılmadı)

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet Haberler

title