AKİF KEMAL AKAY HABERLERİ

Akif Kemal Akay haber, Akif Kemal Akay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akif Kemal Akay - 5.7.2020
Akay: "Gençleri kötülükten sporla kurtaracağız"
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yeni dönemde başarılı sporcular kazandırılması anlamında tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi.
Akif Kemal Akay - 24.6.2020
AA Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik'ten Seyhan Belediye Başkanı Akay'a ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Adana Bölge Müdürü Mehmet Kemal Firik, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ı makamında ziyaret etti.
Akif Kemal Akay - 11.6.2020
Seyhan Belediyesinden cezaevine kitap desteği
Konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, böyle bir çalışmaya destek vermekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Akif Kemal Akay - 7.5.2020
Seyhan Belediyesi'nden YKS öğrencilerine online eğitim
Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, salgında sokağa çıkma yasağı nedeniyle zor günler yaşayan öğrencilere kurdukları sanal kurs sistemiyle destek vereceklerini belirtti.
Akif Kemal Akay - 1.4.2020
Seyhan'dan sağlık kabini hizmeti
SEYHAN Belediyesi koronavirüs salgını hakkında halkı bilgilendirmek ve tedbir almak amacıyla, sağlık kabini kurdu.Seyhan Belediye Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın talimatıyla Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde kurulan sağlık kabini ile vatandaşların ateş ölçümü yapılıyor.
Akif Kemal Akay - 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
Seyhan Belediye Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın talimatıyla Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde kurulan sağlık kabini ile vatandaşların ateş ölçümü yapılıyor.
Akif Kemal Akay - 31.3.2020
ADANA Seyhan'da yemekler 'Vefa' için pişiyor
Seyhan'da yemekler 'Vefa' için pişiyorSEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında risk grubundaki 65 yaş üstü ile kronik hastalara sunulan sıcak yemek hizmetini yerinde denetledi.
Akif Kemal Akay - 31.3.2020
Seyhan'da yemekler 'Vefa' için pişiyor
SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında risk grubundaki 65 yaş üstü ile kronik hastalara sunulan sıcak yemek hizmetini yerinde denetledi.
Akif Kemal Akay - 31.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 11
Başkan Soner Çetin, gündemde koronavirüsle mücadele olduğu için yapılan hizmetleri başlıklar halinde geçtiği konuşmasını şöyle sürdürdü: "Adana'nın 25 yıllık imar sorununu çözerek 16 bin hak sahibinin mağduriyetini sona erdirdik ve Şambayadı, Kabasakal, Esentepe Bölgesini imara açtık. Söz verdiğimiz gibi 530 öğrenci kapasiteli Atatürk Öğrenci Yurdu yapım çalışmaları başladı. Yarısı kız yarısı erkek öğrenciler için yapılan yurdun yapımı Eylül ayında tamamlanacak ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile açılışı yapılacak. Yüzüncüyıl Mahallesi'ni Adana'nın en modern kapalı semt pazarına kavuşturuyoruz; sırada Adana Koop ve Yurt semt pazarları var." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------- Başkan Soner Çetin'in açıklaması Haber-Kamera: ADANA, ===================== Seyhan'da yemekler 'Vefa' için pişiyor   SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında risk grubundaki 65 yaş üstü ile kronik hastalara sunulan sıcak yemek hizmetini yerinde denetledi.
Akif Kemal Akay - 29.3.2020
Doğu Akdeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Seyhan Belediyesinin personel kıyafeti üretimi için kurduğu atölyede, pazarcılar için önlük dikildi. Önlükler ile maske ve eldivenler, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve Semt Pazarcıları Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay tarafından esnafa dağıtıldı.
Akif Kemal Akay - 29.3.2020
ADANA Seyhan Belediyesi'nden pazar esnafına hijyenik önlük
Seyhan Belediyesi Zabıta ekipleri, semt pazarlarında geçici olarak yasaklanan 'Elle seçme' uygulaması ve fiyat denetimi yaptı. Seyhan Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ekipleri de pazara gelen vatandaşların ateşini ölçtü. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da Adana Semt Pazarcıları Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay ile birlikte koronavirüs tedbirlerini ve uygulamaları yerinde denetledi.
Akif Kemal Akay - 29.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
Seyhan Belediyesi Zabıta ekipleri, semt pazarlarında geçici olarak yasaklanan "Elle seçme" uygulaması ve fiyat denetimi yaptı. Seyhan Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ekipleri de pazara gelen vatandaşların ateşini ölçtü. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da Adana Semt Pazarcıları Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay ile birlikte koronavirüs tedbirlerini ve uygulamaları yerinde denetledi.
Akif Kemal Akay - 26.3.2020
ADANA Eğitmenler sokakta, halk evinde sporda
Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğü, 'Eğitmenler sokakta, halk evinde sporda' etkinliğiyle sabah sporu programları gerçekleştiriyor. Halkın talebiyle gerçekleşen sabah sporu etkinliğiyle, vatandaşın evde kalmasının teşvik edilmesi hedefleniyor. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ın talimatıyla gerçekleştirilen ve halkın evinde kaliteli zaman geçirmesine katkı sağlamayı amaçlayan uygulama Reşatbey Mahallesi'nde başladı.
Akif Kemal Akay - 17.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ise temizlik ve hijyen konusunda aralıksız çalışmaların süreceğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Akif Kemal Akay Haberleri | Akif Kemal Akay Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Akif Kemal Akay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Akif Kemal Akay kimdir, hayatı ve biyografisi. TSYD 'Spor Basını Başarı Ödülleri Töreni' 25 Ağustos'da düzenlenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 10:36:04. #1.14#
title