Akif Çağatay Kılıç Haberleri

Akif Çağatay Kılıç haber, Akif Çağatay Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akif Çağatay Kılıç - 07.06.2018
Yeniden) Uzay Üst Sınırına Çıkan İlk Türk Esenyurt'ta Okul Yaptırıyor
RUSYA'DA katıldığı uzaya seyahat programında uzay üst sınırı Statosfer'e çıkarak uzay üst sınırına çıkan ilk Türk olan Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven'in bağışlarıyla Esenyurt'ta yapılacak olan ilkokulun temeli dualarla atıldı. Esenyurt Belediyesi'ne ait arsa üzerine inşa edilecek okul 48 derslikli olacak. Esenyurt'ta son iki günde iki okulun temeli atıldı. Önceki gün temeli atılan Mehmet Döğmeci İlkokulu'nun ardından dün de Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven tarafından Esenyurt Belediyesi'ne ait arsaya yaptırılan Durmuş Düven İlkokulu'nun temeline ilk harç kondu. Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde yapımına başlanan ve 6 ay içinde eğitim ve öğretime kazandırılması hedeflenen okulun temel atma törenine, Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik, Esenyurt Milli Eğitim İlçe Müdürü Paşali Beşli ve Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ile vatandaşlar katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 04.06.2018
Görüntülü ) Başakşehir'de Oruçlar 15 Bin Kişiyle Aynı Sofrada Açıldı
BAŞAKŞEHİR Belediyesi Ramazan ayında düzenlediği sokak iftarıyla 15 bin kişiyi aynı sofrada buluşturdu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı iftar programında Ramazan ayının coşkusu yaşandı.
Akif Çağatay Kılıç - 05.05.2018
AK Parti'den Aydın'da Temayül Yoklaması
Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen temayül yoklamasına eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 02.05.2018
Terme Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda Sona Yaklaşıldı
İlçede bu yaz Uluslararası Açık Deniz Yüzme Yarışması yapılacağını belirten Kul, şunları kaydetti: "İlçemizde yüzme sporu ile ilgilenen gençlerimizin bu spora kazandırılması için büyük bir adım. Bu tesis de gençlerimizin, çocuklarımızın yüzme eğitimi almaları için çok önemli bir yer haline dönüşecek. Tesis yıl sonunda tamamlanacak. Terme, attığımız bu adımlarla yüzme şehri olacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı yaptığı dönemde tesisin yapılmasında ilk adımı atan AK Parti Samsun Milletvekilimiz Akif Çağatay Kılıç ile Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'a çok teşekkür ediyorum.
Akif Çağatay Kılıç - 26.04.2018
Akpm'de Yolsuzluk İddialarına Yönelik Rapor
Yasin Aktay, Müslim'in kurumun çatısı altında bir faaliyete katılımına izin verilmesini protesto etmek üzere Türk Delegasyonu Başkanı Sayın Akif Çağatay Kılıç'ın Genel Kurulu terk ettiğini anımsatarak, şunları dile getirdi: Terör örgütü PYD üyesi Müslim, 2016'da Ankara'da 29 masum cana mal olan bir intihar saldırısını düzenlediği için yargılanmakta ve hakkında yakalama emri bulunmaktadır.
Akif Çağatay Kılıç - 25.04.2018
Akpm Bahar Dönemi Genel Kurulu
AKPM Türk Heyeti Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Genel Kurulun dün düzenlenen bir yan etkinliğine eski PYD eş başkanı Salih Müslüm'ün davet edilmesini ve Fransız polisi nezaretinde toplantıya katılmasını kınayarak çalışmalarını yarıda kesip Türkiye'ye dönme kararı almıştı.
Akif Çağatay Kılıç - 21.04.2018
AK Parti Ankara Gençlik Kolları 5. Olağan İl Kongresi
Ankara Gençlik Kolları 5. Olağan İl Kongresi'ne, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Emrullah İşler, eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 15.04.2018
Milletimiz Bu Mücadeleyi Başarıyla Neticelendirecek"
Kongreye, AK Parti Samsun milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Hasret Yavuz, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 10.04.2018
Samsunspor Kulübü Eski Başkanı Tutu, Sessizliğini Bozdu
Samsun'da pazar günü oynanan Samsunspor - İstanbulspor maçının ardından taraftarların kendisine tepki göstermesinin ardından basın açıklaması yapan Erkurt Tutu, "Ben hepiniz gibi iyi bir Samsunsporluyum. Benim hatam oldu, ben yanlış yaptım, doğrudur. Samsunspor'u şampiyon yapan bir kulüp başkanı olarak tekrar Samsunspor'un başına geçmek benim sporla ilgili gelecekteki tüm hedeflerimin ve beklentilerimin dışında bir hareket oldu. Çok sevdiğim dostlarım, ailem, Samsunspor'u şampiyon yapan bir başkan olarak bu işe dönmen doğru değil, 'sen bypass geçirdin ve stres taşımaman lazım' dendi ama ben o günkü şartlarla eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın, o dönemki Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile yaptığım görüşmelerden dolayı tekrar Samsunspor'a geri döndüm.
Akif Çağatay Kılıç - 08.04.2018
Samsunspor - İstanbulspor Maçının Ardından
Spor Toto 1'inci Lig'in 30'uncu haftasında Samsunspor, kendi evinde İstanbulspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından her iki teknik adam maçı değerlendirirken, maç sonunda taraftarlar da stat dışında Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile Samsun Valisi Osman Kaymak'a takımın kötü gidişatı nedeniyle dert yandı.
Akif Çağatay Kılıç - 08.04.2018
Samsunspor - İstanbulspor Maçının Ardından
Spor Toto 1'inci Lig'in 30'uncu haftasında Samsunspor, kendi evinde İstanbulspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından her iki teknik adam maçı değerlendirirken, maç sonunda taraftarlar da stat dışında Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile Samsun Valisi Osman Kaymak'a takımın kötü gidişatı nedeniyle dert yandı.
Akif Çağatay Kılıç - 08.04.2018
2019 Seçimleriyle Cumhurbaşkanlığı Sistemini İnşa Edeceğiz"
Kongreye, AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 07.04.2018
Şehit Pehlivan'ı Son Yolculuğuna Binler Uğurladı
Sağlık Bakanı da katıldı Şehidin cenaze namazına Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve binlerce vatandaş katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 05.04.2018
Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Fatinoğlu: "Genel Kurul İçin 72 Kişiyi Göreve Davet Ettik" (2)
Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, yönetim kurulu aday listesi ile çalışmaları hakkında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına yönetimde yer alan 7 ismin yanı sıra Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç da yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 05.04.2018
Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Fatinoğlu: "Genel Kurul İçin 72 Kişiyi Göreve Davet Ettik" (1)
Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, yönetim kurulu aday listesi ile çalışmaları hakkında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına yönetimde yer alan 7 ismin yanı sıra Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç da yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 05.04.2018
Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Fatinoğlu: "Genel Kurul İçin 72 Kişiyi Göreve Davet Ettik"
Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, yönetim kurulu aday listesi ile çalışmaları hakkında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına yönetimde yer alan 7 ismin yanı sıra Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç da yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 28.03.2018
Amanos Şehidi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Sağlık Bakanı Demircan da katıldı Cenaze törenine Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekilleri Hayati Tekin, Kemal Zeybek, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, kurum müdürleri, askeri erkan ve şehidin yakınları katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 24.03.2018
AK Parti Samsun 6. Olağan İl Kongresi
Kongrede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Çiğdem Karaaslan, Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da hazır bulundu.
Akif Çağatay Kılıç - 23.03.2018
Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır'ın ABD Temasları
Bozkır'ın yaptığı yazılı açıklamaya göre, Bozkır, AKPM Türk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, NATOPA Türk Grubu Başkanı Ahmet Berat Çonkar ile CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı'dan oluşan heyet, ABD Kongresi Temsilciler Meclisi üyeleri ve senatörleriyle görüşmek, bazı düşünce kuruluşlarının toplantılarına katılmak üzere, 19-23 Mart 2018'de arasında Washington'a resmi bir ziyarette bulundu.
Akif Çağatay Kılıç - 23.03.2018
TBMM Dışişleri Komisyonunun Washington Temasları
Komisyon Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, NATO Parlamenterler Asamblesi (PA) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar ile TBMM Dışişleri Komisyonu üyesi ve CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, Washington'da görev yapan Türk basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Akif Çağatay Kılıç - 21.03.2018
Fetö Sanığı Polislerin 15 Temmuz'daki Yazışmaları Ortaya Çıktı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve o dönem Gençlik ve Spor Bakanı olan Samsun AK Parti milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın Samsun'da bulunduğu 15 Temmuz gecesi, FETÖ'den ihraç edilen polis memuru Yücel Avcı'nın kurulan WhatsApp grubunda yaptığı yazışmalar Bölge Adliye Mahkemesi savcısı tarafından ortaya çıkarıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 16.03.2018
AK Parti Erzurum 6. Olağan İl Kongresi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Amerika eğer teröre karşı bizimle gerçekten birlikte çalışmak istiyorsa Fırat'ın doğusundaki teröristleri oradan çıkartarak bu işe başlamalı. Biz, o teröristleri işgal ettikleri yerlerden mutlaka çıkartacağız." dedi.
Akif Çağatay Kılıç - 16.03.2018
Şehit Teğmen Kır Son Yolculuğuna Uğurlandı (3)
Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Teğmen Muhammed Kır için baba ocağı Erzurum'daki Çifte Minareli Medrese önünde cenaze töreni düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akif Çağatay Kılıç Haberleri | Akif Çağatay Kılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Akif Çağatay Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Akif Çağatay Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 10:55:31. #1.15#

title