Akif Çağatay Kılıç Haberleri

Akif Çağatay Kılıç haber, Akif Çağatay Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akif Çağatay Kılıç - 30.12.2018
Sporda Başarı İçin Hiçbir Engelimiz Yok"
Kaymak, Samsun'un amatör ve profesyonel alanlarda dereceler almasını istediklerini vurgulayarak şunları kaydetti: "Samsun'a yapılan bu tesisler için geçmiş dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı yapmış sayın bakanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Arkadaşlar, 25 yıllık kaymakam, 4 yıldır da valilik yapıyorum. İnanın Samsundaki spor altyapısı birçok ilimizde yok. Başka illerimiz Samsun'u gıpta ile izliyorlar. Artık Samsun'da başarı için hiçbir engelimiz yok. Tabi ki amatör spor kulüplerine destek olmak durumundayız. İnşallah bu birliktelik için her zaman el ele verirsek bu tesislerin hakkını veririz. İlimiz her branştaki tesise sahiptir. Bu tesisleri en iyi şekilde kullanmak için bizlere büyük sorumluluk yüklenmektedir. Bu tesislerimizi tıklım tıklım doldurarak gece gündüz demeden çalıştırmamız lazım. O zaman sporu her alana yaymış olacağız. İlimizin ve Türkiye'nin istediği büyük başarıları ve bayrağımızı hem ulusal hem de uluslararası arenada göndere çektirecek sporcuları ilimizde yetiştireceğimize inanıyorum. Tabi ki Samsunspor bunların baş aktörüdür. İsteğimiz Samsunspor'un süper lige çıkarak kalıcı olmasıdır. İşte bu amatör spor kulüplerinin desteklemesiyle olacaktır. Burada başarı elde eden bayrağımızı göndere çektiren bütün sporcularımızı tebrik ediyorum." Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin de kentte spor altyapısı sorunu olmadığına işaret ederek, "Samsun'da spor komplekslerimiz tamamlanmıştır. Bu vesile ile Gençlik ve Spor Bakanlıkları yapan Sayın Suat Kılıç ve Sayın Akif Çağatay Kılıç'a hepiniz adına çok teşekkür ediyorum.
Akif Çağatay Kılıç - 06.12.2018
Almanya Federal Meclisi Heyeti TBMM'de
Türkiye-Almanya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya Federal Meclis Başkanvekili Hans Friedrich ile görüştü.
Akif Çağatay Kılıç - 22.11.2018
Avrupa ile İlişkilerimiz 'Göz Hizasında' Olmalı"
Batı Platformu'na konuk olan Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin AB ve Avrupa ile ilişkilerinin ast üst ilişkisi şeklinde değil, eşit koşullarda ve 'göz hizasında' olması gerektiğini söyledi.
Akif Çağatay Kılıç - 18.11.2018
TBMM Başkanı Yıldırım Kazazedelerle İlgilendi
Ziyarette Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 18.11.2018
AK Parti'de Temayül Yoklaması
Antalya'da Ak Partili delegeler, 19 ilçe ve büyükşehir belediyesi başkanlığı adaylarını belirlemek üzere elektronik ortamda temayül yoklamasına katıldı. Yoklamayı Ak Parti Samsun Milletvekili ve eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da takip etti.
Akif Çağatay Kılıç - 18.11.2018
AK Parti'de Temayül Yoklaması
Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, partilerinin temayül yoklamasını elektronik sistem üzerinden gerçekleştirdiğini bildirdi.
Akif Çağatay Kılıç - 20.10.2018
Bağcılar'da 27 Çift Toplu Düğünle Dünyaevine Girdi
Ercan Yamak ve Esra Kılınç çiftinin şahitliğini milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe müftüsü Ekrem Saylan, nüfus müdürü Sinan Akan, iş adamı Zühtü Cerit yaparken, Uğurman Ata ve Esra Kızılboğa çiftinin şahitliğini ise İlçe Kaymakamı Eldivan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, iş adamı Suat Sancak, Necati Kahraman ve ilçe muhtarı Cem Çankaya yaptı.
Akif Çağatay Kılıç - 10.10.2018
Akpm'nin "İslamofobi Raporu" Tepki Aldı
Genel Kurul'daki oturumda konuşan AKPM Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, sadece İslam dininin finansmanı konusunun gündeme getirilmesine tepki gösterdi.
Akif Çağatay Kılıç - 27.09.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya'ya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı, Tegel Havalimanı'nın askeri bölümünde Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın ve eşi Berna Aydın, Adalet Bakanı Abdulhamid Gül ve eşi İlknur Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, YTB Başkanı Abdullah Eren, UID Genel Başkanı Bülent Bilgi ve diğer yetkililer karşıladı.
Akif Çağatay Kılıç - 18.09.2018
AK Parti İstanbul Milletvekili Kılıç'tan Gürcistan'daki Tmv Okuluna Ziyaret
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Gürcistan'ın başkenti Tiflis'teki Türkiye Maarif Vakfı (TMV) Tiflis Okullarında incelemelerde bulundu.
Akif Çağatay Kılıç - 14.09.2018
Türkiye Voleybol Federasyonu 60. Yıl Galası
Öte yandan geceye, eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Toto Teşkilat Başkan Vekili Bünyamin Bozgeyik, milli voleybolcular, spor yöneticileri, antrenörler, bazı spor federasyonlarının başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 06.07.2018
Binicilikte Engel Atlama Anadolu Ligi 7. Ayak Yarışmaları Başladı
Yarışları Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile yarışseverler izledi.
Akif Çağatay Kılıç - 06.07.2018
Binicilik: Engel Atlama Anadolu Ligi
Yarışları Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile yarışseverler izledi.
Akif Çağatay Kılıç - 02.07.2018
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
Törene katılan milletvekilleri arasında, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti genel başkan yardımcıları Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakçı Kan, eski bakanlar Volkan Bozkır ve Akif Çağatay Kılıç, eski Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, eski KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, genç milletvekili Rümeysa Kadak da yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 02.07.2018
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı (1)
Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: İdris TİFTİKCİ / İstanbul DHA  24 Haziran seçimlerinde İstanbul'dan 3 milyon 881 bin 871 oy alan AK Parti, 43 milletvekili çıkardı. Milletvekilleri bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda mazbatalarını aldı. Düzenlenen törene AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Akif Çağatay Kılıç, Volkan Bozkır, en genç milletvekili 22 yaşındaki Rümeysa Kadak, Mustafa Demir ile Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Erol Kaya, Vedat Demiröz, Ravza Kavakçı Kan katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 21.06.2018
Bağcılar'da Samsun Rüzgarı Esti
Bağcılar Belediyesi Geleneksel 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali'nin 3'üncü gününde Samsunlular rüzgarı esti. Programa katılan Gençlik ve Spor eski Bakanı ve 3. Bölge Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı konuşmada Bağcılarlıların şanslı olduklarını belirterek, "Bağcılar'da yaşayanlar şanslı.
Akif Çağatay Kılıç - 20.06.2018
Ak Partililer'den İstiklal Caddesi'nde 'Gençlik Yürüyüşü'
Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları, Beyoğlu'nda 'Gençlik Yürüyüşü' adı altında yürüyüş düzenledi. Tünel Meydanı'ndan saat 19.00'da başlayan yürüyüş, Galatasaray Meydanı'nda okunan basın açıklamasıyla son buldu. Yürüyüşe, Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, eski Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır ile Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları üyeleri katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 20.06.2018
Ak Partililer'den İstiklal Caddesi'nde 'Gençlik Yürüyüşü'
Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları, Beyoğlu'nda 'Gençlik Yürüyüşü' adı altında yürüyüş düzenledi.  Tünel Meydanı'ndan saat 19.00'da başlayan yürüyüş, Galatasaray Meydanı'nda okunan basın açıklamasıyla son buldu. Yürüyüşe, Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, eski Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır ile Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları üyeleri katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 15.06.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayram Namazını İstanbul'da Kıldı
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da bayram namazını Marmara İlahiyat Camisi'nde kıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 08.06.2018
Uzaya Çıkan İlk Türk Esenyurt'ta Okul Yaptırıyor
Uzaya çıkan ilk Türk Esenyurt'ta okul yaptırıyor İSTANBUL - Esenyurt'ta, Rusya'da katıldığı uzaya seyahat programında uzay üst sınırı Statosfer'e çıkarak uzay üst sınırına çıkan ilk Türk olan işadamı Durmuş Döven'in bağışlarıyla yapılacak olan ilkokulun temeli dualarla atıldı. Esenyurt Belediyesi'ne ait arsa üzerine inşa edilecek okul 48 derslikli olacak. Esenyurt'ta iki okulun temeli atıldı. Önceki gün temeli atılan Mehmet Döğmeci İlkokulu'nun ardından işadamı Durmuş Döven tarafından Esenyurt Belediyesi'ne ait arsaya yaptırılan Durmuş Düven İlkokulu'nun temeline de ilk harç kondu. Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde yapımına başlanan ve 6 ay içinde eğitim ve öğretime kazandırılması hedeflenen okulun temel atma törenine, Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik, Esenyurt Milli Eğitim İlçe Müdürü Paşali Beşli ve Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akif Çağatay Kılıç Haberleri | Akif Çağatay Kılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Akif Çağatay Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Akif Çağatay Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldırım, 6. Uluslararası Kitap Fuarı'nı Açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 02:26:41. #1.16#

title