Akif Çağatay Kılıç Haberleri

Akif Çağatay Kılıç haber, Akif Çağatay Kılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akif Çağatay Kılıç - 26.01.2021
TBMM Dışişleri Komisyonunda iki kanun teklifi kabul edildi
Komisyon, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplandı.
Akif Çağatay Kılıç - 16.12.2020
TBMM Başkanı Şentop, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Schulz'u kabul etti Açıklaması
"Almanya-Türkiye Dostluk Grubu Başkanlığına Sevim Dağdelen'in getirilmesi talihsiz bir gelişme" Parlamentolar arası ilişkilerin arzu edilen düzeyde sürdürülemediğini söyleyen Şentop, şöyle devam etti: "TBMM Dışişleri Komisyonu ve Türkiye-Almanya Dostluk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç ile ahiren görüştüğünüzü ve kendisinin parlamentolar arası ilişkilerin geliştirilmesine yönelik görüşlerini sizinle paylaştığını biliyorum.
Akif Çağatay Kılıç - 02.12.2020
TBMM Dışişleri Komisyonu'nda, 2 kanun teklifi kabul edildi
TBMM Dışişleri Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç başkanlığında toplandı.
Akif Çağatay Kılıç - 25.11.2020
TBMM Dışişleri Komisyonu 4 kanun teklifini kabul etti
TBMM Dışişleri Komisyonu, uluslararası anlaşmaların onaylanmasını uygun bulan 4 kanun teklifini kabul etti.
Akif Çağatay Kılıç - 10.10.2020
9 Ekim 2020 Haberleri
9 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Akif Çağatay Kılıç - 07.10.2020
TBMM Dışişleri Komisyonu 5 kanun teklifini kabul etti
TBMM Dışişleri Komisyonu, uluslararası anlaşmaların onaylanmasını uygun bulan 5 kanun teklifini kabul etti.
Akif Çağatay Kılıç - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Dışişleri Komisyonu: Başkan AK parti İstanbul milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Başkanvekili AK Parti İstanbul milletvekili Ahmet Berat Conkar, Sözcü AK Parti Antalya milletvekili Sena Nur Çelik, Katip AK Parti İzmir milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alev Alatlı'yı ziyaret etti
Erdoğan, gün içinde eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç'ın İstanbul'daki cenaze törenine katılmıştı.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
Mustafa Cengiz: Galatasaray için önemli olan şampiyonluklardır
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Eski Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın merhum babası Sinan Kılıç'ın cenaze törenine katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç son yolculuğuna uğurlandı.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SİNAN KILIÇ'IN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın hayatını kaybeden babası Sinan Kılıç, cenaze törenine katıldıFatih Camii'nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem...
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın hayatını kaybeden babası Sinan Kılıç, son yolculuğuna uğurlandı.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
23 Şubat Pazar DHA Spor Gündemi
13.00 Eski Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın vefat eden babası Sinan Kılıç'ın naaşı, öğle namazı sonrası Fatih Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Edirnekapı'da toprağa verilecekBEŞİKTAŞSiyah-beyazlılar günü izinli geçirecek.
Akif Çağatay Kılıç - 23.02.2020
GÜNDEM / 23 Şubat 2020
(Denizli/11.30/14.00/16.00/17.00/18.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç'ın cenaze törenine katılacak.
Akif Çağatay Kılıç - 22.02.2020
Kılıçdaroğlu, babası vefat eden AK Parti'li Akif Çağatay Kılıç'a başsağlığı diledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, babası vefat eden AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ı telefonla arayarak başsağlığı diledi.
Akif Çağatay Kılıç - 21.02.2020
Eski Bakan Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç vefat etti
Eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç vefat etti.
Akif Çağatay Kılıç - 07.02.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan AP'ye "terör" tepkisi Açıklaması
Kayyum atanan belediyeler ile söz konusu belediye başkanlarına ilişkin dava ve soruşturmalara işaret eden Özkan, şöyle devam etti: "Bu kişilerin terör örgütlerine üyelikleri, yardım ve yataklıkları hatta bizzat eylem içinde bulunanları var. Dünya için ortak sorun olan teröre ve buna destek veren siyasi uzantılarının kayığına binerek ülkemizi sorguya çekeceğinize, AB ülkeleri olarak müttefikliğin ve teröre karşı ortak tutumun ahlaki sorumluluğunu yerine getirmenizi bekliyoruz. Avrupa Komisyonunda, kırmızı bültenle aranan teröristlere kapılarınızı açıp, 'itibarlı entelektüeller ve siyasiler' muamelesi yapmanız, terör konusunda Avrupa Birliği üyesi ülkelerin ikiyüzlülüğünü göstermektedir." Görüşmeye, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç da katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 24.01.2020
Erdoğan-Merkel ortak basın toplantısı
Basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Başkan Vekili İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile AKPM Türk Delegasyon Başkanı ve Türk-Alman Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç da salonda yer aldı.
Akif Çağatay Kılıç - 24.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazını Kerem Aydınlar Camisi'nde kıldı
Cuma namazını köşkün yerleşke girişindeki Kerem Aydınlar Camisi'nde kılan Erdoğan'a, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Başkan Vekili İbrahim Kalın, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı ve eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Akif Çağatay Kılıç - 11.11.2019
Türkiye-Almanya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Berlin'de
Türkiye-Almanya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Almanya ile en yüksek diyaloğu sağlama ve yaşatma konusunda gayret ettiklerini bildirdi.
Akif Çağatay Kılıç - 01.11.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da
Erdoğan'a, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak eşlik etti.
Akif Çağatay Kılıç - 26.10.2019
Bağcılar'da 34 çift toplu düğün şöleniyle evlendi
Programın açılışında konuşan eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, hayra vesile olan bu düşüncenin Bağcılar'da bir gelenek olarak devam etmesi ve İslam alemine de yayılması temennisinde bulundu.
Akif Çağatay Kılıç - 19.10.2019
Nuri Pakdil'in cenazesi toprağa verildi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ali Ağıroğlu, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, eski bakanlardan Mehdi Eker, Efkan Ala, Beşir Atalay, Akif Çağatay Kılıç, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, Pakdil'in sevenleri ile yakın arkadaşları defin törenine katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 16.10.2019
TBMM Dışişleri Komisyonu KKTC Dışişleri Bakanı Özersay'ı ağırladı
Komisyon toplantısına, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Türkiye-Fransa Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, AGİT Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin (AKPM) Türk Heyeti Başkanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı.
Akif Çağatay Kılıç - 15.10.2019
Samsun'da yüzme seferberliği
Her gencin bir spor branşına yatkınlığının olduğunu dile getiren Demir, "Bu yatkınlık, bu tip programlarla ortaya çıkar. Samsun bir spor şehri. Bu havuz ile diğer spor tesislerini ilimize kazandıran eski bakanlarımız Suat Kılıç ve Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür ediyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akif Çağatay Kılıç Haberleri | Akif Çağatay Kılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Akif Çağatay Kılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Akif Çağatay Kılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. KKTC'de temaslarda bulunan TBMM heyetinden Maraş'a ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.9.2021 04:42:50. #1.14#

title