Akhisar Kaymakamı Peker Eğitimcileri Ağırladı

Akhisar Kaymakamı Peker Eğitimcileri Ağırladı

17.09.2013 13:40 | Son Güncelleme: 17.09.2013 13:41
Akhisar Kaymakamı Peker Eğitimcileri Ağırladı

Manisa'nın Akhisar İlçesinde 19 Ağustos 2013'te görevine başlayan Kaymakam Kaan Peker, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Manisa'nın Akhisar İlçesinde 19 Ağustos 2013'te görevine başlayan Kaymakam Kaan Peker, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu defaki ziyaretçiler Enver Özel Eğitim Kurumları Koordinatörü Hasan Sevimli, Körfez Dershanesi ÖSS Müdürü Mustafa Batı, Anafen Müdürü Cengiz Beyaz ve Özel Eminbey İlköğretim Okulu Müdürü Harun Çınar oldu.

Kaymakam Peker'e yeni görevinde başarılar dileyen Koordinatör Sevimli, Akhisar'daki eğitim faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi. Sevimli, "İlçenin eğitim faaliyetlerine katkıda bulunmak için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. İlçemizin eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve öğrencilerimizin daha güzel eğitim olanağına kavuşmaları için gerek fiziki gerekse de öğretmen kadromuzla gerekli çalışmayı göstermenin gayreti içindeyiz." dedi. Kaymakam Kaan Peker de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılar diledi.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title