Akhisar Belediyespor Yerini Sağlama Alacak

Akhisar Belediyespor Yerini Sağlama Alacak

08.05.2014 16:36 | Son Güncelleme: 08.05.2014 16:36
Akhisar Belediyespor Yerini Sağlama Alacak

Spor Toto Süper Lig'de sezonu ilk 10 içinde bitirmeyi hedefleyen Akhisar Belediyespor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Sivasspor maçından puan ya da puanlarla dönerek 9'uncu sıradaki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

Spor Toto Süper Lig'de sezonu ilk 10 içinde bitirmeyi hedefleyen Akhisar Belediyespor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Sivasspor maçından puan ya da puanlarla dönerek 9'uncu sıradaki yerini sağlamlaştırmak istiyor. Haftanın ilk antrenmanında düz koşu yaptıktan sonra takımla çalışmalara başlayan Sertan, kaptan Emrah, Niasse ve Bilal'in takımdaki yerlerini alabileceği açıklanırken, teknik heyet cezalı olan Merter, Uğur ve Bilal'in yerine alternaif arıyor.

Bu arada Türkiye Futbol adamları Derneği Akhisar Şubesi'nin düzenlediği "Türk futbolunda Akhisar" konulu söyleşi, Belediye Meclis Salonu'nda yapıldı. TRT Spor'da yayınlanan Futbol Ateşi programının sunucusu Tunç Elibol ve sürekli konukları Bünyamın Gezer ile Oktay Derelioğlu'nun katıldığı söyleşi büyük ilgi gördü. Kaymakam Kaan Peker ve Belediye Başkanı Salih Hızlı'nın da izlediği seminerden sonra konuklar yeşil-siyahlı ekibin antrenmanını izledi. - Akhisar

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title