Akhisar Belediyespor - Trabzonspor Maçının Ardından

Akhisar Belediyespor - Trabzonspor Maçının Ardından

Akhisar Belediyespor - Trabzonspor maçının ardındanAkhisar Belediyespor Teknik Direktörü Kafkas Maalesef golü yedikten sonra takım reaksiyon gösteremiyorAdanaspor maçı bizim için artık çok kritik bir hal aldıTrabzonspor Teknik Direktörü Yanal Trabzonspor kimlik buluyorSpor Toto Süper...

Akhisar Belediyespor - Trabzonspor maçının ardından

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Kafkas Maalesef golü yedikten sonra takım reaksiyon gösteremiyor

Adanaspor maçı bizim için artık çok kritik bir hal aldı

Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal Trabzonspor kimlik buluyor

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a evinde devreyi önde kapattığı maçta 3-1 mağlup olan Akhisar Belediyespor'da Teknik Direktör Tolunay Kafkas, Oyunu iki farklı bölüm olarak değerlendirebiliriz. Yediğimiz golden öncesine kadar ve yediğimiz golden sonrasına kadar bakmak lazım dedi.

Kafkas, Attığımız golden sonra rakibi iyi savunduk. Hızlı hücumlara çıktık. Maalesef golü yedikten sonra takım reaksiyon gösteremiyor. Penaltı golündün sonra da iyice oyundan koptuk. Kompakt oynayan bir takımız. Maçları gol yemeden, önde bitirmemiz gerekiyor. Kötü 2 tane gol yeyip rakibe yanıt veremedik. Adanaspor maçı bizim için artık çok kritik bir hal aldı. O deplasmandan yenilmeden dönmemiz gerekiyor diye konuştu.

TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ YANAL TRABZONSPOR KİMLİK BULUYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Süper Lig'in ikinci yarısında istedikleri kimliği bulmaya başladıklarını söyledi. Ligin ilk yarısında da iyi oynadıkları maçlar olduğunu ancak devre arasında takıma katılan 4 oyuncunun getirdiği pozitif katkının inkar edilemeyeceğini söyleyen Yanal, Eksiklerimiz tabiiki de var. Akhisar gibi sert savunma yapan, rakibi baskı altında tutabilen bir takımla oynamak zordu. Mücadelen ikinci yarısına oyuncu değişikliği yaparak başlayıp önde top tutan N'Doye'u aldık. Kalabalık savunmayı açmakta zorlandık ama sonradan skora gittik. Takımda alternatiflerimiz arttı. Hamle şansımız çoğaldı. Ligin ikinci yarısındaki değişklik oyuncuların karakterleriyle de alakalı dedi.

Haftaya Galatasaray'ı ağırlayacaklarını hatırlatan Ersun Yanal, Bu sezon 15 bin kombine satıldı. Galatasaray maçı için 5 binin üzerinde bilet satılmış durumda. Bizim arkamızda duran taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bizim ne yaptığımızı çok iyi anlıyorlar. Galatasaray maçında 41 bin 461 taraftarımızın yeni stadımızı doldurup bizi desteklemesini bekliyoruz ifadelerini kullandı.