Akçan: Liderliği Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz

Akçan: Liderliği Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz

Galatasaray Antrenörü Ahmet Akçan, 0-0 Berabere Biten Gençlerbirliği Oftaş Spor Maçının Ardından, Liderliği Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşadıklarını Söyledi.

Akçan: Liderliği Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyoruz

Galatasaray Antrenörü Ahmet Akçan, 0-0 berabere biten Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçının ardından, liderliği kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Akçan, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, ilk yarıyı lider olarak bitirmeyi amaçlayarak maça çıktıklarını belirterek, "Büyük gayretle mücadele ettik ama olmadı. Rakibimiz genelde sahanın her yerinde baskı yaparak oyun kurmamızı engelledi. En büyük haklarıydı. Bazı pozisyonlar yakalasak da galibiyet için yetmedi. Liderliği kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz" diye konuştu.

Ahmet Akçan, bir soru üzerine, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın bugün Almanya'ya gittiğini söyledi.

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Teknik Direktörü Osman Özdemir ise ilk yarıyı galibiyetle kapatmayı hedeflediklerini, ancak bunu başaramadıklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

"Teknik kapasitesi çok yüksek bir takıma karşı nasıl oynanması gerektiğini gösterdik. Etkili silahlarını çok iyi durdurduk. Oynayacak alan bırakmadık. Galatasaray'dan puan almak çok önemliydi, bunu da başardık. Ligde yeni bir takımız ve bu nedenle kafalarda soru işareti vardı. Aldığımız puanlarla bunun yanıtını verdiğimizi düşünüyoruz."

Kaynak: AA