Akçakoca'da AK Parti Aday Adayı Tanıtım Toplantısı Şölen Havasında Yapıldı

Akçakoca'da AK Parti Aday Adayı Tanıtım Toplantısı Şölen Havasında Yapıldı

AK Parti Akçakoca Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı şölen havasında geçti.

Akçakoca'da AK Parti Aday Adayı Tanıtım Toplantısı Şölen Havasında Yapıldı

AK Parti Akçakoca Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı şölen havasında geçti. Akçakoca'da AK Parti 8 Belediye Başkan aday adayı tanıtım toplantısı SKY Tower oteli toplantı salonunda gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısına 600 kişi katıldı.

Toplantı öncesi AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, 2014 yerel seçimler takvimi ve yapılan çalışmalar konusunda bilgiler verdi. İlçe Başkanı Bilgin'in konuşmalarının ardından aday adayları arasında Eski Belediye Başkanı Erol Solak'ın seyahatleri nedeniyle katılmadığı İlçe Başkanı İbrahim Bilgin tarafından açıklandı. Aday adaylarından Ali Tokgöz, Ali Uzun, Avni Aşık, Cüneyt Yemenici, Mehmet Topuz, Merve Çakır ve İbrahim Şaşmaz kendilerini tanıtarak birlik ve beraberlik mesajlarını verirken, bazı aday adayları projeleri konularında bilgiler verdiler.

Aday adaylarının tanıtımı sonrası AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, "Burada yapılan çalışma tek bir kelimeyle bir medeniyet çalışmasıdır. Buradaki arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerlidirler. Bu memlekette siyaset yapmış insanlarla konuşarak ve istişare ederek bunu yapmalıyız bu benim en önemli vazifemdir. Halkımızın hangi ismi telaffuz ettiğini bilmek benim asıl meselemdir. Dolayısıyla burada 5 yıl uzun bir zamandır. Elimizle sunduğumuz bu belediyeyi geri almalıyız. Ahmet olmuş, Mehmet olmuş her aday adayı bu işi en güzel yapacaktır. Buradaki amacımız AK Partili bir belediye başkanın o koltukta oturmasıdır. Biz 5 yıl daha bekleyemeyiz. Bu bizim hakkımız bundan sonra sizlerden buradaki coşkunun 10 katı coşkuyu istiyorum. Burada kişileri yarıştırmıyoruz, AK Partinin adayını tespit etmeye çalışıyoruz. Birilerini üstün görmek, birilerinin yanında durmak böyle bir şey söz konusu değil. Ama şehrin nabzını tutmak bizlerin görevidir bunu yapmak zorundayız. Geçen seçimlerde yapılan hatalar bu yıl yapılmayacak. Kapı kapı gezeceğiz ve tüm Düzce'nin tüm Belediye Başkanlıklarını alacağız" diye konuştu.

Milletvekili Fevai Arslan ise yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik konusuna değinerek tüm çalışmaların birlikte olmasını gönülden olmasını istedi. Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Şunu bilin ki tüm Milletvekili arkadaşımızla birlikte tüm ilçelerde aynı yerdeyiz yani şunu söyleyeceğim ki bu ilçenin Osman Çakır için bir özeli vardır ama bu demek değildir ki bizim söz hakkımız yoktur. Bu nedenle kararları her zaman birlikte alacağız" diye konuştu. İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ise seçim çalışmalarının önemine değindi. - DÜZCE