Akçaabat Sebatspor:1 - Elazığspor:2

Akçaabat Sebatspor Teknik Direktörü Reşit Sivrikaya Şunları Söyledi: "Maça İyi Başladık Ancak Bir Türlü Hakemi Geçemedik. İyi Oynuyoruz Ama Bizim Üzerimize de Oyunlar Oynanıyor. İyi Pozisyonlar Bulduk. Çoğundan Yararlanamadık. Penaltımız Verilmedi. Televizyonda Pozisyonlar İncelenirse Kimin İyi O...

Akçaabat Sebatspor:1 - Elazığspor:2

Akçaabat Sebatspor Teknik Direktörü Reşit Sivrikaya şunları söyledi: ¨Maça iyi başladık ancak bir türlü hakemi geçemedik. İyi oynuyoruz ama bizim üzerimize de oyunlar oynanıyor. İyi pozisyonlar bulduk. Çoğundan yararlanamadık. Penaltımız verilmedi. Televizyonda pozisyonlar incelenirse kimin iyi oynadığı ortaya çıkar. Özellikle ikinci yarı rakibi kendi sahasına hapsettik. Ancak bir türlü sonuca gidemedik. Şuan da sahipsiziz. O nedenle bu duruma düştük. Çoçukların hepsi aç. Bir kuruş aldıkları yok. Buna rağmen canla başla mücadele ediyorlar.¨

Akçaabat Sebatspor`lu Ümit Ozan, iyi oynuyoruz diyerek ¨Ama kazanamıyoruz. Elimizden geleni yaptık. Ama olmadı. Maçı izleyenler anlamıştır kimin daha iyi olduğunu. Hakemin de yardımıyla Elazığspor bizi mağlup etti¨ dedi.

Elazığspor`lu Ferdi ise ¨Uzun süredir kötü sonuçlar alıyorduk. Buraya kazanmaya geldik. Kazandığımız için çok mutluyuz. İnşallah bundan sonra da bu galibiyetlerimiz devam eder¨ dedi.

Elazığspor`lu Muzaffer, iyi bir galibiyet aldıklarını vurgulayarak, ¨Ancak benim için değişik bir galibiyet oldu. Çünkü Akçaabat Sebatspor` un bendeki yeri bambaşka. Artık kendimizi iyice toplarlayıp seri galibiyetler almamız gerekiyor¨ dedi.

Elazığspor Teknik direktörü Mehmet Şahan ise şunları söyledi: ¨Bizim açımızdan çok önemli bir maçtı. Ligde bize en yakın rakiplerimizden biriyle 6 puanlık bir karşılaşmaya çıktık. Kazandık. Buraya gelirken tüm planlarımızı galibiyet üzerine yapmıştık. Buna göre sahada mücadele ettik. Özellikle ilk yarıda çok iyiydik. Golü de bulduk. Birçok önemli fırsat yakaladık. İlk yarıyı farklı bitirebilirdik. Ama olmadı. İkinci yarı rakip daha atak bir futbol oynadı. Sonucunda da beraberlik sayısını buldular. Ancak biz maçı bırakmadık ve son dakikada galip gelmeyi bildik. Elazığspor, camia olarak çok iyi yerlerde olmayı hakediyor. Artık bundan sonra toparlanarak hek ettiğimiz yerlere geleceğiz.¨

STAD: Fatih

HAKEMLER: Mustafa Sağlam (6), İsmail Şencan (6), Asım Yusuf Öz (6)

AKÇAABAT SEBATSPOR: Osman (5), Mehmet (5) (Dk. 46 Adem Büyük 5), Selim (5), Barış (5), Hakan (5) (Dk. 46 Ufuk 6), Emre Hızarcı (6), Necati (5), Muhammet (4), Metin (5) , Ümit Ozan (6), Emre Aygün (5) (Dk. 88 Okan)

ELAZIĞSPOR: Bulut (5), Ercan (5), Cemil (6), Ali (6), Serkan (5) (Dk. 80 Macit 4), Muzaffer (5) (Dk. 88 Sedat), Korhan (7), Evren (5), Erman (6), Ferdi (5) (Dk. 68 Mehmet Nuri 4), Murat (6)

GOLLER: Dk. 26 Evren, Dk. 90 Korhan (Elazığspor), Dk. 48 Ümit Ozan (Akçaabat Sebatspor)

SARI KARTLAR: Emre Aygün, Ümit Ozan, Selim, Adem (Akçaabat Sebatspor), Ali, Serkan, Cemil, Erman (Elazığspor)