Akaydın, Kırkpınar Pehlivanlarını Altınla Ödüllendirdi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Akaydın, Kırkpınar Pehlivanlarını Altınla Ödüllendirdi

CHA - Haberler | Spor
Akaydın, Kırkpınar Pehlivanlarını Altınla Ödüllendirdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Antalya'yı gururla temsil eden güreşçileri altınla ödüllendirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Antalya'yı gururla temsil eden güreşçileri altınla ödüllendirdi.

652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde şampiyon olan ve altın kemerin ebedi sahibi olan Ali Gürbüz, ikinci İsmail Balaban, üçüncü Orhan Okulu ile büyük orta birincisi Cemal Küçükgüçlü Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı makamında ziyaret etti. Güreşçilere Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, antrenörler Hasan Aydın ve Ufuk Atalan eşlik etti. Güreşçileri tek tek kutlayan Başkan Mustafa Akaydın, Antalya'yı gururlandıran güreşçileri altınla ödüllendirdi.

Güreşçilere çok büyük iş başardıklarını söyleyen Başkan Akaydın, Antalya'nın güreşlerde Türkiye'nin lokomotifi olduğunu ifade etti.

Ali Gürbüz'ün altın kemerin ebedi sahibi olmasının çok önemli olduğunu ifade Akaydın, "Ali Gürbüz Antalya'ya daha önce de büyük sevinç yaşatmıştı. Çok büyük bir onur kazandı. Rahmetli babası Recep Gürbüz de kentimizde yetişen önemli bir güreşçiydi. Recep Gürbüz'ün ruhu daha güzel şad olamazdı." dedi.

Akaydın, başarılı güreşçilere başarılarının devamını diledi.

Akaydın, Kırkpınar Pehlivanlarını Altınla Ödüllendirdi

CHA - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title