Ak Partili Vekil Kentteki Yurtları Gezdi

Ak Partili Vekil Kentteki Yurtları Gezdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Kentteki Yurtları Ziyaret Etti.

Ak Partili Vekil Kentteki Yurtları Gezdi

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, kentteki yurtları ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, SHÇEK ve Şanlıurfa Belediyesi'ne bağlı yurtları gezerek incelemelerde bulundu. Özyavuz, ilk olarak Şanlıurfa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Düşkünler Yurdu'nu ziyaret etti. Buradaki yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarla bir araya gelen bayan vekil, yaşlıların sorunlarını dinledi.

Düşkünler Yurdu'nda kalan 65 yaşındaki "Şair Dede" lakaplı Yılmaz Şahin, bayan vekile şiir okudu. Şiiri dinleyince çok duygulanan Özyavuz, "Şair Dede"nin elini öperek ona teşekkür etti.

Bayan vekil ve il teşkilatı üyeleri daha sonra SHÇEK'e bağlı diğer yurtları gezerek kızların ve çocukların sorunlarını tek tek dinledi. Burada bazı eksikliklerin tamamlanması için gerekli yerlerle temasa geçeceğini söyleyen Özyavuz, "Yurtlarımız gezdik. Buradaki sorunları dinledik ve yerinde gördük. Onlarla güzel vakit geçirdik. Düşkünler Yurdu'nda şiir okuyan dedemiz beni çok duygulandırdı. İnsanlarımızın hala bazı duygularını yitirmediklerini böylesi olaylarla daha da iyi görüyoruz. Onların daha iyi

şartlarda yaşamaları için elimden gelen her şeyi yapacağım" şeklinde konuştu.

(FÖ-OÇ-GS-Y)