Ak Partili Başkan Adayı Aktör Oldu
Haberler » Yerel » Ak Partili Başkan Adayı Aktör Oldu - Haber

Ak Partili Başkan Adayı Aktör Oldu

AK Parti Buca Belediye Başkan adayı Cemil Şeboy’un da kamera karşısına geçtiği “Define” isimli filmin galası yapıldı.

Ak Partili Başkan Adayı Aktör Oldu

Belediye Başkan adayı 'un da kamera karşısına geçtiği "Define" isimli filmin galası yapıldı. Mücahit Bora'nın yönettiği filmde Şeboy, zengin bir şirket patronu rolünü oynadı.

İzmirli ressam ve heykeltıraş Dr. Mücahit Bora'nın, gerçek bir hikayeden esinlenerek çektiği "Define" filmi, 'nde düzenlenen galayla sanatseverlerin beğenisine sunuldu.Tamamen gönüllü ve amatör oyunculardan oluşan filmin kadrosunda Buca'da 15 yıl Belediye Başkanı olarak görev yapan Ak Parti Buca Belediye Başkan adayı Cemil Şeboy da bulunuyor. Galada oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Şeboy, "şimdiye kadar siyasi aktördüm artık gerçek aktör oldum" dedi.

"DAHA ESTETİK BİR BUCA HAYAL EDİYORUM"

Belediye Başkanlığı döneminde sanata ve sanatçıya büyük önem verdiklerini ifade eden Cemil Şeboy, "Belediye sarayını yaptıktan sonra eski belediye binamızı kültür sanat merkezi yaparak sanatçılara olan saygımızı göstermeye çalıştık. Ayrıca ilçemizde bir çok festivali gerçekleştirdik ve bu anlamda üretilen tüm eserlere destek olduk dedi. Buca'da bir çok kalıcı eseri yaptıklarını belirten Şeboy, "Önümüzdeki dönemde hemşerilerimiz bizi bir kez daha göreve getirirse, gelecek nesillere estetik değeri olan bir kent bırakmak için çalışacağız" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA