Ak Partili Ataş: Bol Keseden Konuşuyor

Ak Partili Ataş: Bol Keseden Konuşuyor

Mustafa Ataş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İktidar Olamayacaklarını Bildikleri İçin Bol Keseden Konuşarak Mazotu 1,5 Liraya İndireceklerini Söylediğini İfade Etti.

Ak Partili Ataş: Bol Keseden Konuşuyor

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mustafa Ataş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, iktidar olamayacaklarını bildikleri için bol keseden konuşarak mazotu 1,5 liraya indireceklerini söylediğini ifade etti.

Dün Antalya'nın Alanya ilçesinde başlayan 'AK Parti Seçim İşleri İstişare ve Bilgilendirme' toplantısı sona erdi. Goldcity Otel'de AK Parti Seçim İşleri Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek başkanlığında yapılan toplantıya; 81 il AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi başkanları, il hukukçuları, il denetmenleri ve Seçim İşleri Başkanlığında görevli milletvekillerinin de aralarında bulunduğu üzere toplam 336 kişi katıldı.

Toplantınına rdından Alanya ilçe teşkilatını ziyaret eden AK Parti SKM Başkanı Mustafa Ataş, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Bir gazetecinin "Kılıçdaroğlu'nun mazotu 1.5 liraya düşüreceği vaadi" ile ilgili sorusunu cevaplayan Ataş, milletin gözünden hiçbir şeyin kaçmadığını ve her şeyi iyi değerlendirdiğini söyledi.

Bu nedenle bunların bir türlü iktidara gelemediğini ifade eden Ataş, "Bunlar iktidara gelemeyeceklerini bildikleri için bol keseden konuşup atıyorlar." dedi.

Seçimlerde Türkiye genelinde 1,5 milyon AK Partili'nin seçim çalışması sürdüreceğini açıklayan Ataş, iki gün süren Alanya'da yapılan toplantıya 336 kişinin katıldığını söyledi.

Seçim işleri birimi olarak her sandıkta asgari 4 partilinin, 2 resmi üye, 1 asil, 1 yedek, 2 de gözlemci partilinin görev alacağını belirten Ataş, 177 bin olan sandık sayısının 180 bine ulaşacağını inandıklarını söyledi.

Ataş, böylece sandık başında görev yapan partilinin 720 bin kişi yaptığını söyledi. Ataş, İl, ilçe belde ve mahalle teşkilatlarıyla birlikte 1 milyon 500 bin AK Partili teşkilat mensubunun seçimde görev alacağını kaydetti. - ANTALYA

Kaynak: CHA