Ak Partiden Sağlık Müdürüne Ziyaret

Ak Partiden Sağlık Müdürüne Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Muammer Ataç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sağlık Müdürü Güner'i Ziyaret Etti.

Ak Partiden Sağlık Müdürüne Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Muammer Ataç ve yönetim kurulu üyeleri Sağlık Müdürü Güner'i ziyaret etti.

AK Parti Zonguldak İlçe Başkanı Muammer Ataç ve yönetim kurulu üyeleri Zonguldak İl Sağlık Müdürü Öner Güner'i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. AK Parti İlçe Başkanı Muammer Ataç, 2008 yılı sonunda 2009 yılı başında aile hekimliği projesine geçileceğini bildirdi.

Zonguldak için hizmete her zaman hazır olduğunu belirten Güner; "Zonguldak'ta bize bir görev verildi ve bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Hizmet için elimden gelen her şeyi yapacağım. Arkadaşlarla toplanarak neler yapabiliriz diye görüş alışverişinde bulunarak çalışmalara başlayacağız. Sağlık çalışanlarımızla birlikte görevimizi vatandaşlarımıza en iyi bir şekilde ulaştıracağız. Gördüğüm kadara sağlık çalışmalarında bir sıkıntı yok. Herkes görev aşkıyla yanıyor. Zonguldak adına hayırlı işler yapabileceğimize inanıyorum. Şuanda tanıma aşamasındayız. İlerleyen zamanlar da çok hızlı çalışmalarımız olacaktır. Aile hekimliği yapacak arkadaşlarımızla çok fazla sıkıntımız yok. Herkesin gönüllü olduğu görüyoruz, Zonguldak adına hayırlı işler yapacağımıza inanıyoruz. 2009 Ocak ayı itibariyle aile hekimliği çalışmalarına başlayacağız" dedi.

(ET-ET-Y) 17.03.2008 20:57 TSİ