AK Partideki bayramlaşmada uzun kuyruk oldu

AK Partideki bayramlaşmada uzun kuyruk oldu

AK Parti İl Teşkilatı'nda Kurban Bayramı'nın 2. günü coşkulu bir bayramlaşma gerçekleştirildi. Bayramlaşmada AK Partililer uzun kuyruk oluşturdu.

AK Partideki bayramlaşmada uzun kuyruk oldu

AK Parti İl Teşkilatı'nda Kurban Bayramı'nın 2. günü coşkulu bir bayramlaşma gerçekleştirildi. Bayramlaşmada AK Partililer uzun kuyruk oluşturdu. Bayramlaşmaya, AK Parti İl Başkanı Mahmut Cabat'ın yanı sıra, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, Yaşar Karayel, Mustafa Elitaş ve Ahmet Öksüzkaya katıldılar. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız ve diğer ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra, il ve ilçe teşkilatlarına mensup partililer ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma, AK Parti İl Binası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen konuşmalarla başladı. İlk önce selamlama konuşması yapan AK Parti İl Başkanı Mahmut Cabat, Kurban Bayramı'nın önemine değinerek, bayramların millet olarak birlik ve beraberliğimizi artırarak aramızdaki kırgınlıklara son verdiğimiz günler olması gerektiğini belirterek şunları kaydetti: "AK Parti Kayseri Teşkilatı olarak, şehrimizde hep ilkleri yaşadığımızı biliyorsunuz. Bu anlamda AK Parti içerisinde Kayseri'nin ayrı ve özel bir yeri olduğunu ifade etmek istiyorum. Kayseri geçtiğimiz dönemde gerçekleştirilen ve bir kısmı devam eden projelerle yepyeni bir çehreye büründü. Bu projelere belediyelerimizin, daha önceki ve şimdiki milletvekillerimizin ve teşkilatlarımızın büyük katkıları oldu. Bu katkılarından dolayı, herkese en derin teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Şu anda önemli bir süreçten geçtiğimizi belirtmek istiyorum. 22 Temmuz seçimlerinin ardından Kayseri teşkilatı olarak sorumluluğumuz daha da fazla artmıştır. Kayserili hemşerilerimiz bizlere gösterdikleri teveccühle hem Kayseri'nin hem de Türkiye'nin sorunlarına ancak AK Parti iktidarı ile çözüm bulunabileceğini açık bir şekilde ortaya koydu. Bu nedenle bu ağır sorumluluğun bilincinde olarak hareket etmemiz gerekiyor. Önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek Yerel Seçimlere daha iyi hazırlanarak, eksiklerimizi tamamlayarak girmemiz gerekiyor. Bunun için de, eksiklerimizi önümüzdeki dönemde iyi tespit etmemiz çok önemlidir. Bugüne kadar sürdürdüğümüz birlik ve beraberliğimizi aynı kararlılıkla sürdürmeliyiz" dedi.

Daha sonra AK Parti eski milletvekili Niyazi Özcan, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, Yaşar Karayel ve Ahmet Öksüzkaya'da birer konuşma yaparak partililerin bayramını kutladılar ve Kayseri ile ilgili projelerle ilgili çeşitli bilgiler aktardılar. Bayramlaşma programında belediye başkanları adına Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'de bir konuşma yaparak, bayramdaki belediye hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi ve partililerin bayramını kutladı. Bayramlaşma programı daha sonra bina önünde devam etti ve AK Parti teşkilatı ve vatandaşlar birbirlerinin bayramını kutladılar.

Kaynak: CHA