Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Kilis Milletvekili Dülger ve Belediye Başkanı Ramazan, Kadir Gecesi mesajı yayımladı
AK Parti Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger ve Belediye Başkanı Servet Ramazan, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ak Parti - 08.05.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 81 ilden gençlerle videokonferans yöntemiyle buluştu: (2)
"Ben siz sevgili gençlere güveniyorum" Afrin'de iftar saatine doğru, oradaki dükkanların kapılarında kendisinin fotoğraflarının asılı bulunduğunu dile getiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Bu acaba niçin? Afrinli böyle bir sevgiyi, o resimlerle nasıl sembolleştiriyor? Birbirimizi tanımıyoruz. Tanıyoruz. Nereden tanıyoruz? Onlar mazlum durumdayken bizler kardeşleri olarak onların yanında yer aldık, oradan tanışıyoruz. Biz işte tüm bunlardan aldığımız güç ve motivasyon ile birlikte vesayetten darbecilere kadar herkese meydan okuyor, 'Dünya beşten büyüktür.', bunu nerede söyledik? Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda söyledim. Bazıları 'Hani nerede, ne söylüyor?' filan diyorlar da, halbuki bir videoyu falan karıştırsa oradan görecek. Dünya bütün adaletsizlikleri yaşadığı yerde, karşısında adaletle hükmetmeye çalışan bir Türkiye var. Bunun için de diyoruz ki; dünya beşten büyüktür. Bunu bugün söylüyoruz, yarın da söyleyeceğiz. Kaldı ki Birleşmiş Milletler'de daimi üye sayılarının tamamı, bütün ülkeler, üye sayısı 196, bunların da tamamı daimi olabilmeli, ama dönerli şekilde, ama farklı şekilde. Bunu her gittiğimiz ülkeye anlatıyoruz, kabul ediyorlar. Şu anda 5 tane daimi üye ülkenin iki dudağı arasında. Bu adil bir dünya değil. Artık dünya 1. Dünya Savaşı sonrası şartlarda değil, onlar artık geride kaldı. Şimdi eğer yeni bir dünyayı hep birlikte kuracaksak, bunu ben göremezsem bile inşallah sizler göreceksiniz. Sizler bunu başaracaksınız. Onun için AK Parti'nin özellikle attığı bu adımlar çok büyük önem arz ediyor.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, canlı yayında gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, CHP'den istifa eden avukat Mustafa Kemal Çiçek'in partiye yönelik açıklamalarının "manidar" olduğunu belirterek "Kendi iç hesaplaşmalarının dışarıya sızan kısmı bu kadarsa içeride neler olduğunu düşünmek bile istemiyorum.
Ak Parti - 08.05.2021
TBMM İSİPAB Türk Grubu Başkanı Atalay'dan, İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına tepki Açıklaması
TBMM İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği (İSİPAB) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, "Müslümanlar için mukaddes bir mekanda, mukaddes bir zamanda ve mukaddes Kur'an'ın nazil olduğu mukaddes gecede bilinçli ve hazırlıklı bir şekilde İsrail'in...
Ak Parti - 08.05.2021
"Gelibolu'nun Kadınları Kozalarından Çıkıyor" projesinin başvurusu yapıldı
Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya başkanlığında köy muhtarlarına tanıtımı yapılan ilk toplantı sonrasında, Çanakkale ve ilçelerinde kadın istihdamı üzerine çalışan AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, proje ekibince ziyaret edildi.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Anneler Günü'nü kutladı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yayımladığı mesajla Anneler Günü'nü kutladı.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Batman İl Başkanı Gür, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırıya tepki gösterdi
AK Parti Batman İl Başkanı Akif Gür, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasını kınadı.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Açıkyıldız'dan, İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki
AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasına tepki gösterdi.
Ak Parti - 08.05.2021
Karabük Valisi Gürel, jandarma personeliyle iftar yaptı
Vali Gürel'e, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ da eşlik etti.
Ak Parti - 08.05.2021
GÜNDEM / 8 Mayıs 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler'in annesi Fatma Güler'in cenaze namazına katılacak.
Ak Parti - 08.05.2021
7 Mayıs 2021 Haberleri
7 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, TÜGVA Gelişim Akademisi'ne konuk oldu: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Türkiye artık görev verilen, konum belirlenen, nerede durması söylenen, ne şekilde hareket etmesi tebliğ edilen edilgen bir ülke değildir.
Ak Parti - 08.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten, Mescid-i Aksa saldırısında yaralanan AA Orta Doğu Editörü Boyraz'a geçmiş olsun mesajı Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya gerçekleştirdiği saldırıda yaralanan Anadolu Ajansı (AA) Orta Doğu Editörü Turgut Alp Boyraz'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Siyonist katil İsrail, Mescid-i Aksa'yı derhal terk etmeli"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Siyonist katil İsrail, Mescid-i Aksa'yı derhal terk etmeli ve bu alçak saldırıları sona erdirmelidir" dedi.
Ak Parti - 07.05.2021
Güler'in acı günü
AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler'in annesi Fatma Güler vefat etti.
Ak Parti - 07.05.2021
Son dakika haber | Kurtulmuş: Terör devleti İsrail'in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla yaptığı saldırıyı şiddetle lanetliyorum
Son dakika gündem haberine göre AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Filistinlilerin evlerini zorbalıkla işgal eden terör devleti İsrail'in ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla yaptığı saldırıyı şiddetle lanetliyorum" dedi.
Ak Parti - 07.05.2021
Fas'taki Adalet ve Kalkınma Partisi, Kudüslülere destek için bağış kampanyası başlattı
Fas Başbakanı Sadeddin el-Osmani, genel sekreteri olduğu Adalet ve Kalkınma Partisinin, Kudüs sakinlerini desteklemek için bir bağış kampanyasına başladığını duyurdu.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya düzenlediği baskına tepki gösterdi.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik, Mescidi Aksa'ya saldıran İsrail'i şiddetle kınadı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "İsrail hükümetinin mübarek Ramazan ayında Müslümanların mabedine yaptığı saygısızlığı ve Filistinlilere uyguladığı şiddeti kınıyoruz" dedi.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay'dan Eskişehirli çiftçiye destekleme duyurusu
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, çiftçilere yapılacak destek ödemelerinin bugün hesaplara yatırıldığını duyurdu.
Ak Parti - 07.05.2021
MHP'li Yalçın: Sol çevrelerin anayasa tepkisi aczin işaretidir
'SOL ÇEVRELERİN TEPKİSİ ACZİN İŞARETİDİR' Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin modern ve güncel ihtiyaçlara cevap verecek yeni bir anayasa ile taçlandırılması zaruretinin ortaya çıktığı ifade eden Yalçın, şunları kaydetti: "MHP, bu gerçekler ışığında Türkiye'nin güncel ihtiyaçlarını karşılamaya muktedir, gereksiz teferruatlardan arındırılmış ve milletimizin egemenlik haklarını garanti atına alan yeni bir anayasanın hazırlanması için kolları sıvamıştır. MHP'nin hazırladığı yeni anayasa önerisinin zillet cephesinde yarattığı şaşkınlık, sadece partimizin bu hamlesinin beklenmedik bir zaman diliminde gelmesiyle açıklanamaz. MHP'nin bu hamlesiyle ilgili hazımsızlığın arkasında, zillet cephesinin açıkta yakalanmış olmasının da payı büyüktür. Kılıçdaroğlu ve İP Müdiresinin HDP ile masaya oturarak 'ortak anayasa' görüşmeleri yaptırması; anlaştıkları konuları 2023 seçimleri için 'ortak mutabakat metni' haline getirme kararı almışken MHP'nin samimi hamlesi oyunlarını bozmuştur. Partimizin yeni anayasa bağlamındaki çabalarını somutlaştırmasından telaşa kapılan bu şer cephesinin geriye düşmekten kaynaklanan haset ve çekememezliği; derbeder, haksız ve aceleci tepkilerin bir başka sebebidir. Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki; aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin işaretidir. Daha anayasa metni ve maddelerini görmeden tenkit ve aşağılama yarışına giren sözde aydın ve sözde gazeteci müsveddeleri 'hamakat ehli' olma yolunda yarış içindedirler." 'SİYASİ PARTİLER, ANAYASA SÜRECİNE KATKI SUNMALI' Anayasa yapımı ciddi bir iş olduğunu ve bu meselenin gündem değiştirme gibi gerekçelerle sulandırılamayacak kadar da mühim olduğunu belirten Yalçın, şunları ifade etti: "Türkiye Cumhuriyeti, kuruluşunun yüzüncü yılına adım adım yaklaşmaktadır. Darbe ürünü anayasaların, bölgesinde ve dünyada giderek yükselen Türkiye'yi taşıyamadığı bir hakikattir. Zaten son olarak hazırlanan 1982 Anayasası bugüne kadar gerçekleştirilen değişikliklerle yamalı bohçaya dönmüş, sürekli estetik ameliyatlarla neredeyse tanınmaz hale gelmiştir. Türkiye'nin modern ve güncel ihtiyaçlara cevap verecek komple bir anayasaya şiddetle ihtiyaç duyduğu bir hakikattir. Bu çerçevede MHP, üzerine düşen tarihi sorumluluğu yerine getirmiş ve bu alanda sürdürdüğü çalışmaları tamamlayarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin ağzından kamuoyuyla paylaşmıştır. Bilahare yeni anayasa önerimiz aynı gün Sayın Cumhurbaşkanımıza iletilmiştir. MHP'nin kamuoyuyla paylaştığı yeni anayasa önerisine şimdiye kadar sadece Cumhur İttifakının ortağı Ak Parti'den olumlu tepki gelmiştir.
Ak Parti - 07.05.2021
Afyonkarahisar'dan Diyarbakır annelerine duygulandıran mektup
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanlığı, "Anneler Günü" dolayısıyla Diyarbakır annelerine mektup gönderdi.
Ak Parti - 07.05.2021
Çarşamba'da katlı otoparkın temeli atıldı
Törene Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı ve daire amirleri katıldı.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Partili Günaydın'dan Torbalı Belediye Başkanlığı seçimlerindeki usulsüzlük iddialarına ilişkin açıklama Açıklaması
AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanlığı için yapılan seçimle ilgili hukuki sürecin devam ettiğini belirterek, "CHP'lilere tavsiyemiz, yargının kararını beklemeleridir.
Ak Parti - 07.05.2021
AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, sağanakta zarar gören yerleri inceledi
AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, önceki gün etkisini gösteren sağanakta zarar gören yerleri inceledi, vatandaşların taleplerini dinledi.
Ak Parti - 07.05.2021
Trabzon'da 61 bin 698 fındık üreticisine yaklaşık 87 milyon liralık destek ödemesi yapılacak
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'daki 61 bin 698 üreticiye 86 milyon 896 bin liralık fındık bazlı alan gelir desteği ödemelerine bugün başlanacağını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ak Parti Haberleri | Ak Parti Haber - Haberler - Sayfa 7 - Ak Parti haberleri, son dakika ak parti haber ve gelişmeleri burada. İkizdere: Seçenek yok demek doğru değil.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 09:54:00. #1.15#

title