Ak Parti Haberleri

Ak Parti haber, Ak Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ak Parti 29.5.2020
Milletvekili Günay don olayından etkilenen çiftçiler için Bakan Pakdemirli ile görüştü
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir'de tarım arazilerinden yaşanan don olayıyla ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü.
Ak Parti 29.5.2020
AK Parti Kırşehir teşkilatı, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu
Koronavirüs salgını nedeniyle kan stoklarının azalmasının ardından Kızılay tarafından yapılan çağrıya AK Parti teşkilatı kan bağışı yaparak katkıda bulundu.
Ak Parti 29.5.2020
AK Partili Katırcıoğlu'ndan İYİ Partili Türkkan'a "arazi" sorusu
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'a, sahibi olduğu yağ fabrikası ve çiftliğinin devlet arazisi üzerinde olup olmadığını sordu.
Ak Parti 29.5.2020
Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi açıldı (1)
CUMHURBAŞKANI  Recep Tayyip Erdoğan, 45 günde yapımı tamamlanan Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Çalışma Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, hastane çalışanları ve sağlık personeli de katıldı.
Ak Parti 29.5.2020
SANCAKTEPE PROF. DR. FERİHA ÖZ ACİL DURUM HASTANESİ AÇILDI (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 45 günde yapımı tamamlanan Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Çalışma Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, hastane çalışanları ve sağlık personeli de katıldı.
Ak Parti 29.5.2020
Esenler Belediyesi'nden kamuoyuna açıklama
Esenler Belediyesi, bugün bazı yayın organlarında çıkan "İBB Meclisi'nin AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, Belediye borcunu camiyle ödeyecek" başlıklı haber ile ilgili açıklama yaparak, "Uygulama sadece Ak Partili belediyelere has değildir.
Ak Parti 29.5.2020
AK Parti Kırşehir teşkilatı kan bağışında bulundu
AK Parti Kırşehir teşkilatı, Türk Kızılayı tırında kan bağışında bulundu.
Ak Parti 29.5.2020
Kayseri'de cuma namazı, salgın sonrası ilk kez kılındı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan tarihi Kayseri Kalesi içindeki Fatih Camii'nde, vatandaşlarla cuma namazını eda etti.
Ak Parti 29.5.2020
Çoruh Nehri Şehir Geçiş Projesi 2. Etap Toplantısı yapıldı
Çoruh Nehri çevresini düzenlerken dikkatli olunması gerektiğini vurgulayan Epcim, şunları kaydetti: "Bayburtlu olan ve Bayburt'u memleket hissiyatıyla kabul edenlerle görüştüğümüzde, Çoruh'un etrafına müdahale etmememizi istiyorlar. Doğal çevresi ile uyum içerisinde ve şehrin kültürel dokusuna uygun projelendirme isteniyor. Yöneticiler olarak bizim için bu konu çok önemli. Bayburtluların Çoruh Nehri kenarında vakit geçirmelerine imkan tanıyacak, insanla nehri birleştiren bir proje noktasında talep var. Bu talep bizim de değerlendirmelerimize göre oldukça normal ve üzerinde durmamız gerekiyor." AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal ise Çoruh Nehri'nin Bayburt için "can nehri" anlamı taşıdığını vurguladı.
Ak Parti 29.5.2020
Marmaray'dan geçen yurt içi yük treni Tekirdağ'a ulaştı
Törene, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TCDD 1.
Ak Parti 29.5.2020
Kayseri Kalesi'nde fethin ruhuna uygun Cuma namazı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu tamamlanan tarihi Kayseri Kalesi tarihi anlardan birine daha şahitlik etti. Kalenin içerisinde yer alan ve yine Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ettirilen Fatih Camii'si 11 Mart'tan sonra ilk kez cemaatiyle buluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve vatandaşlarla birlikte Cuma namazını burada kıldı.
Ak Parti 29.5.2020
Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açılıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a incelemeler sırasında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.
Ak Parti 29.5.2020
TBMM Başkanı Şentop, Siyasi Partiler Kanunu ile Seçim Kanunu'nda düzenleme hazırlığını...
Şentop, 2011'den bu yana siyasetin içinde olduğunu, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkanlığı da yaptığını anımsatarak en temel seçim kanunu olan, Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun'un 1961 tarihli olduğunu söyledi.
Ak Parti 29.5.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Siyasi Partiler Kanunu ve Seçim Kanunu üzerinde çalışmalar yapıyor AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'nın, "Halkın tayin ettiği milletvekillerinin temsil ettiği siyasi iradenin çeşitli oyunlarla ahlaka, demokrasiye aykırı şekilde değiştirilmesine, pazara çıkartılmasına imkan vermeyecek bir hukuki çalışmayı MHP ile birlikte yürütmekteyiz.
Ak Parti 29.5.2020
Ege'de cuma namazı salgın sonrası ilk kez kılındı
Namaza Vali Erol Ayyıldız, AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Başkanı Bilal Saygılı, Ege Üniversitesi Rektörü Prof.
Ak Parti 29.5.2020
Karadeniz'de salgın sonrası ilk cuma namazı kılındı
Samsun'da Büyük Cami'de Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Müftüsü Seyfullah Çakır, Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun katılımıyla cuma namazı öncesinde şükür kurbanı kesildi.
Ak Parti 29.5.2020
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Fatih Camisi'nde hutbe irat etti Açıklaması
Namaza, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı ile AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da katıldı.
Ak Parti 29.5.2020
Sakarya'da Kovid-19 ile mücadele kapsamında Bölge Malzeme Dağıtım Merkezi açıldı
İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, açılan merkezi ziyaret etti.
Ak Parti 29.5.2020
Bakan Kasapoğlu, Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Diyanet İşleri Başkanı Prof.
Ak Parti 29.5.2020
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümü değerlendirmesi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Cennet mekan Sultan Fatih'in torunları olarak şanlı tarihimizde olduğu gibi dünyaya yön ve nizam verme hedefine yönelik kızıl elma idealimiz doğrultusunda büyük bir azim, kararlılık ve gayretle çalışmaya devam ediyoruz.
Ak Parti 29.5.2020
İslam aleminin 5. Harem-i Şerifi'nde cuma namazı kılındı
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da cuma namazını kılmak için parka geldi. Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Baski Güzeloğlu da beraberinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ile Sur ilçesindeki Ali Paşa Camisi'nde namaz kıldı.
Ak Parti 29.5.2020
NUMAN KURTULMUŞ: ÜLKEMİZ ÇOK DAHA GÜZEL, İYİ GÜNLERE GİDECEK
KORONAVİRÜS nedeniyle bir süredir ibadete kapalı olan Fatih Camii'nde cuma namazı kılan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Temkinli ve tedbirli bir şekilde, tüm kurallara uyarak inşallah bu belayı, musibeti tamamıyla ortadan kaldıracağız" dedi.
Ak Parti 29.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-7
Ağaçlarda kalan meyveleri tek tek saydıklarını söyleyen Uygun, "1 ağacın yaklaşık 200 kilogram portakal verdiğini tahmin edersek kilogramı 5 meyve ile çarptığımız zaman bu ağaçta 1000 tane meyve tutumu olması lazım. Biz arkadaşlarımızla yaptığımız sayımda, bir ağaçta 25- 30, bilemediniz 50 tane meyve kaldığını gördük. Bu orana bakarsak yüzde 90- 95 kayıp oluyor" diye konuştu.  Üreticilerin sıkıntılı bir yıl geçireceğini vurgulayan Hüseyin Uygun, "İrili ufaklı narenciye paketleme fabrikalarımızı bırakın dış piyasaya, iç piyasaya bile yetiştirecek portakal bulmakta çok zorlanılacak. Sadece bölgemizde değil Adana, Aydın ve Mersin'de de durum aynı. Futbolcuların 'Bir sonraki maçlara bakacağız' dediği gibi bir sonraki yıllara bakacağız" dedi.  AK PARTİ'Lİ USLU, ÇİFTÇİLERLE GÖRÜŞTÜ AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ise beraberindekilerle birlikte Antalya'da geçen hafta 43 dereceyi bulan hava sıcaklığı ve sonrasındaki fırtına nedeniyle zarar gören bahçeleri ziyaret edereki çiftçilerle görüştü.
Ak Parti 29.5.2020
Bakan Varank Adana İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Toplantıya, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Adana milletvekilleri, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütçü ile STK temsilcileri katıldı.
Ak Parti 29.5.2020
AK Parti Konya Milletvekili Samancı Beyşehir'de
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir ilçesini ziyaret etti.
Ak Parti 29.5.2020
Edirne'de AK Parti heyeti esnaf ve kurumları ziyaret etti
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba, salgın sürecinde kentte hizmetlerini sürdüren esnaf ve kurumları ziyaret etti.
Şu an buradasınız: Ak Parti Haberleri | Ak Parti Haber - Haberler - Sayfa 3 - Ak Parti haberleri, son dakika ak parti haber ve gelişmeleri burada. Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 10:40:14. #1.15#
title