AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, "Milletimiz Yalana, Palavraya Asla Prim Vermedi"

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, "Milletimiz Yalana, Palavraya Asla Prim Vermedi"

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Milletin, Yalana, Palavraya ve Abartılı Vaatlere Asla Prim Vermediğini ve Seçeceği İnsanda Şahsiyet Aradığını Söyledi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar,

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, milletin, yalana, palavraya ve abartılı vaatlere asla prim vermediğini ve seçeceği insanda şahsiyet aradığını söyledi.

Uçar, 22 Temmuz seçimlerinin ülkede ve Zonguldak'ta huzur ve sükunet içinde geçmesini sağlayan Zonguldak Valisi, Emniyet Müdürü ve değerli personellerine, İl Jandarma Alay Komutanı ve personeline, İl Seçim Kurulu Başkan ve üyelerine siyasi partilere ve sivil toplum örgütlerine şükranlarını sunduğunu belirtti. Uçar, "AK Parti Türkiye genelinde yakalamış olduğu muhteşem başarıya Zonguldak'ımız da katılmıştır. Partimiz Zonguldak'ta 2002 Kasım seçimlerinde almış olduğu 101 bin 642 oyu yüzde 40 daha artırarak 142 bin 642 seçmenin oyunu alarak çok büyük bir başarıya imza atmıştır. 2002 seçimlerinde yüzde 30 olan oy oranımızı yüzde 41'e çıkarma başarısını gösterdik. Halkımız huzur ve güven içinde demokratik tercihlerini ortaya koymuş olması bizleri son derece memnun etmiştir. Demokratik tercihlerin demokrasiden yana olanlar lehine kullanılmış olması da bizleri fazlası ile ziyade etmiştir. Sandıktan birlik ve beraberlik, demokrasi ve cumhuriyetimiz daha da güçlenerek çıkmıştır. Bu seçimde kazanan, milletimiz olmuştur, geleceğimiz olmuştur, güven ve istikrar olmuştur" dedi.

(OS-İÇ)

31.07.2007 18:04 TSİ

Kaynak: İHA