AK Parti, Yozgat Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti, Yozgat Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı, Düzenlediği Yemekli Bir Toplantıda, Teşkilat Üyelerine 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Yozgat'ı Temsil Edecek Milletvekili Adaylarını Tanıttı.

AK Parti, Yozgat Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı, düzenlediği yemekli bir toplantıda, teşkilat üyelerine 22 Temmuz genel seçimlerinde Yozgat'ı temsil edecek milletvekili adaylarını tanıttı.

Yimpaş Otel'de düzenlenen milletvekili tanıtım toplantısına AK Parti İl Başkanı Zekeriya Avşar, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Mehmet Çiçek, Yaşar Öztürk, ilk defa aday olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) eski Genel Başkanı Abdülkadir Akgün, Kayseri Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Osman Coşkun, avukat İskender Minar, milletvekili adayları ile partililer katıldı.

Milletvekili adaylarını partililere tek tek tanıtan İl Başkanı Avşar, hiçbir partiyle husumetleri bulunmadığını belirterek, "Tüm partilerimize 22 Temmuz seçimlerinde başarılar diliyorum" dedi. Bu günü AK Parti'de seçim startının verildiği bir gün olarak niteleyen Avşar, "Seçim süresince tüm teşkilatlarımız en iyi şekilde çalışmasını yaparak, oy sayımızı ve milletvekili sayımızı geçen seçime göre daha da yükseltecektir. Bizim hedefimiz ilimizde 6 milletvekilinin tamamını AK Parti'den göndermektir" diye

konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde Meclis'te yapılan oylamaya katılmayan, Anavatan Partisi ve DYP'den istifa ederek AK Parti'ye geçen Aydıncık ilçesi Baştürk belde Belediye Başkanı Necdet Kurt, Çayıralan ilçesi Konuklar belde Belediye Başkanı Mustafa Akpınar ile partilerinden istifa eden belediye encümen üyelerine AK Parti rozetleri takıldı.

(ÖE-MÇ-SN-SN-Y)