AK Parti Yerel Yönetimler Siyaset Akademisi

AK Parti Yerel Yönetimler Siyaset Akademisi

AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Bezirganoğlu, Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı'na Gösterilen İlginin Üst Düzeyde Olduğunu Belirterek Bunun Neticelerinin Önümüzdeki Yerel Seçimlerde Alınacağını Söyledi.

AK Parti Yerel Yönetimler Siyaset Akademisi

AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Bezirganoğlu, Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı’na gösterilen ilginin üst düzeyde olduğunu belirterek bunun neticelerinin önümüzdeki yerel seçimlerde alınacağını söyledi.

AK Parti Trabzon Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Bezirganoğlu, geçen hafta sonu başlayan Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı’na katılımın üst düzeyde olduğunu vurgulayarak bu durumun kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi. Akademinin hedefinin parti üyeleri arasında dil birliği sağlamak olduğunu kaydeden Bezirganoğlu, Türkiye’nin Siyasal ve İdari Yapısı konulu dersle başlayan programda ilerleyen haftalarda da konusunda uzman ve tecrübeli kişilerin katılımcılara ders vereceğini ifade etti.

“Siyaset Akademisi’yle siyasette çok şey değişecek” diyen Aslıhan Bezirganoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Siyaset Akademisi, siyasi görüş farkı gözetmeksizin, Türkiye’nin çıkarları için siyaset yapmayı hedefleyen, sosyal ve siyasal sorumluluklarının farkına varmış bireyleri içine almaktadır. Siyaset Akademisi ile öncelikli olarak AK Parti Hükümetinin icraatlarının arkasındaki temel felsefe ile hükümetin icraatı ve temel siyasi kavramlar hakkında gerekli eğitimlerin verilmesi amaç edinildi. Siyaset Akademisi’ne gösterilen ilgi, bizleri daha azimli kılıyor. Bu programın neticesinin yerel seçimlerde alınacağına inanıyoruz.”

Bezirganoğlu, AK Parti’nin bundan sonra da benzer çalışmalarla halkın ufkunu açacak programlara imza atmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

(MU-MU-Y)

12.02.2008 20:49 TSİ