AK Parti'ye İlginç Destek

AK Parti'ye İlginç Destek

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Hakkında Kapatma Davası Açtığı AK Parti'ye İlginç Bir Destek Geldi. Gündüz Emek Platformu ile Birlikte İş Bırakma Eylemi Yapan Memur-sen Yöneticileri, Akşam Saatlerinde Parti Genel Merkezi'ne Gelerek Kapatma Davasına Karşı AK Parti'ye Destek Verdi.

AK Parti'ye İlginç Destek

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, hakkında kapatma davası açtığı AK Parti'ye ilginç bir destek geldi. Gündüz Emek Platformu ile birlikte iş bırakma eylemi yapan Memur-Sen yöneticileri, akşam saatlerinde Parti Genel Merkezi'ne gelerek kapatma davasına karşı AK Parti'ye destek verdi.

AK Parti hakkında açılan kapatma davasının yankıları sürerken, partiye ilginç bir destek geldi. Kapatma davasını duyar duymaz AK Parti Genel Merkezi'ne gelen Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, bugün AK Parti'nin Meclis'e sunduğu Sosyal Güvenlik Yasası'nı protesto etmek için Emek Platformu ile yapılan eyleme katıldığını söyledi. Aksu, "Bu, demokrasinin içerisinde gayet normaldir. Bu itibarla bizler buna rağmen AK Parti'yi desteklemeye geldik. Ve kapatmaya karşı çıkıyoruz. Çünkü Türkiye'de artık parti kapatmak sona ersin. Demokrasi sonsuza kadar devam etsin. Biz de demokrasi içinde mücadele yaparız. Ve sonuna kadar devam ederiz" diye konuştu.

(DA-OK-Y)

Kaynak: İHA