AK Parti Van İl Başkanlığı 'Siyaset Akademisi' Programı Ertelendi

AK Parti Van İl Başkanlığı 'Siyaset Akademisi' Programı Ertelendi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van İl Başkanı Vesim Yaviç, Mart Ayı İçerisinde Yapmasını Planladıkları 'Siyaset Akademisi' Programını Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Nisan Ayına Ertelediklerini Belirtti.

AK Parti Van İl Başkanlığı 'Siyaset Akademisi' Programı Ertelendi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van İl Başkanı Vesim Yaviç, mart ayı içerisinde yapmasını planladıkları 'Siyaset Akademisi' programını olumsuz hava şartları nedeniyle nisan ayına ertelediklerini belirtti.

Yaviç, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Ar-Ge Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösterecek olan ve Türkiye genelinde 20 ilde kurulan 'Siyaset Akademisi' programına kayıtlarının hızla devam ettiğini belirtti. Kayıtların başladığı tarihten bugüne kadar yoğun bir talebin bulunduğu ve bunun da kendilerini memnun ettiği kaydeden Yaviç, "Daha önce mart ayı içinde yapılacağını açıkladığımız 'Siyaset Akademisi' programını olumsuz hava şartları sebebiyle nisan ayında başlayacak. Yaklaşmakta olan Mahalli İdareler Seçimleri'nde partimizden belediye ve il genel meclis üyeliklerine aday olmak isteyenlerden 'Siyaset Akademisi' sertifikası olanlar tercih edilecektir" dedi.

(ŞA-Y) 28.02.2008 20:04 TSİ