AK Parti Trabzon Milletvekili Cora'nın Ziyaretleri

AK Parti Trabzon Milletvekili Cora'nın Ziyaretleri

31.05.2018 12:59 | Son Güncelleme: 31.05.2018 12:59
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora'nın Ziyaretleri

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "CHP'ye ve HDP'ye milletimiz hiç fırsat tanımayacak, gereken cevabı sandıkta verecektir.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "CHP'ye ve HDP'ye milletimiz hiç fırsat tanımayacak, gereken cevabı sandıkta verecektir." dedi.

Milletvekili Cora, Ortahisar ilçesine bağlı Pelitli Mahallesi'nde esnafları ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Cora, 24 Haziran seçimlerine yönelik şunları söyledi:

"HDP ne zaman sıkışsa CHP elinde ilk yardım çantası en önden koşuyor. Şu an Doğu ve Güneydoğu'da HDP kritik durumda. 'Oradaki vekil dağılımı AK Parti lehine olur' düşüncesi ile hem HDP hem de CHP çok endişeli. CHP Ege'deki ve Akdeniz'deki teşkilatlarını çağırıp barajda boğulmakta olan HDP'ye can simidi atabilir. Bu oyunun benzerini 7 Haziran'da gördük.

Bunu CHP'li vekiller itiraf etti. CHP ile HDP arasında adı konulmamış bir gönül bağı vardır. Kurdukları ittifaka zarar gelmesin diye çok arzu etmelerine rağmen HDP'yi ittifak dışı bıraktılar ama el altından destek oluyor, seçmenden gizli, gözlerden uzak bir yasak aşk yaşıyorlar. Oluşturdukları listeler ve verdikleri demeçlerle kendilerini ifşa ettiler."

Burada tek amaçları olduğunu kaydeden Cora, "Sağlı sollu AK Parti'ye darbe indirmek. Tek dertleri bu. AK Parti düşmanlığı, Recep Tayyip Erdoğan nefretidir. CHP'ye ve HDP'ye milletimiz hiç fırsat tanımayacak, gereken cevabı sandıkta verecektir." ifadesini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title