AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri

AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri

05.06.2018 11:38 | Son Güncelleme: 05.06.2018 11:38
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Muhammet Balta, "AK Parti ile başlayan Türkiye'nin yükselişi, 24 Haziran'dan sonra yine AK Parti ile Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şahlanışa geçecektir.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Muhammet Balta, "AK Parti ile başlayan Türkiye'nin yükselişi, 24 Haziran'dan sonra yine AK Parti ile Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şahlanışa geçecektir." dedi.

Milletvekili Balta, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti il ve ilçe teşkilatı üyeleri ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde konuşan Balta, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkati çekti.

Balta, bütün seçimlerin önemli olduğunu dile getirerek, "2002 yılından bugüne yakalanan istikrarın devam etmesi adına bugüne kadar girdiğimiz bütün seçimler çok önemliydi. Ancak 24 Haziran seçimleri hepsinden daha önemli. Sadece kendimiz için değil, çocuklarımızın, torunlarımızın geleceği için çok önemli. Çünkü bu seçim, geleceğin Türkiye'sinin şekilleneceği bir seçim olacak. 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımızı Allah'ın izniyle yeniden seçeceğiz." ifadelerini kullandı.

Meclisin de güçlü olması gerektiğine dikkat çeken Balta, şöyle devam etti:

"Mecliste Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmak olmaz. Güçlü bir meclis ile Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kurulacak hükümete destek vereceğiz. 2002 yılından bugüne çok büyük kazanımlar elde ettik. IMF kapılarında borç dilenen, işçisinin memurunun parasını ödeyemeyen bir ülkeden, bölgesinde lider, dünyada söz sahibi bir ülke konumuna geldik. Bunlar kolay olmadı. AK Parti ile başlayan Türkiye'nin yükselişi, 24 Haziran'dan sonra yine AK Parti ile Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şahlanışa geçecektir."

Balta, çok çalışılması gerektiğine de işaret ederek, "Sizler Cumhurbaşkanımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek verirseniz, bu milletin sırtını kimse yere getiremeyecektir. İstikrarın devam etmesi, Türkiye'nin 2023, 2051 ve 2071 hedeflerine ulaşması için çok çalışmalıyız." diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title