AK Parti Trabzon İl Yönetimi İstifa Etti

AK Parti Trabzon İl Yönetimi İstifa Etti

Muhammet Balta'nın Genel Merkez Tarafından AK Parti Trabzon İl Başkanı Olarak Atanmasının Ardından Erdoğan Beder Başkanlığındaki Mevcut İl Yönetimi Bugün Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek İstifa Etti.

AK Parti Trabzon İl Yönetimi İstifa Etti

Muhammet Balta’nın Genel Merkez tarafından AK Parti Trabzon İl Başkanı olarak atanmasının ardından Erdoğan Beder başkanlığındaki mevcut il yönetimi bugün bir basın toplantısı düzenleyerek istifa etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığını vekaleten yürüten Erdoğan Beder, mevcut yönetim kurulundaki isimlerle birlikte parti il binasında basın toplantısı düzenledi. Muhammet Balta’nın Trabzon İl Başkanı olarak atanmasından sonra Genel Merkeze çağrıldığını ve mevcut yönetimin istifasının istendiğini belirten Beder, “Bu istek doğrultusunda İl Yönetim Kurulu’nun asil üyeleri olarak, teşkilatımıza maddi ve manevi birer üye ve nefer olarak hizmet etmek şartıyla, atanan il başkanına ve atanacak yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek istifa ediyoruz” dedi.

AK Parti misyonuna ve liderine inanıp siyaseti tercih eden insanlardan oluşan bir ekiple çalışmanın gururunu yaşadıklarını dile getiren Beder, “Toplum menfaatleri doğrultusunda siyaset yapmanın bedeli olduğunu bilen ve bu bedeli fazlasıyla ödeyen, ‘siyaset gönül işidir’ diyerek bugüne kadar severek ve azimle çalışan, kimseyle kavgalı olmayan, kimseye kapılarını kapatmadığı gibi gönlünü de kapatmayan, iddia ediyoruz ki Trabzon siyasi tarihinin en başarılı, en düzenli, en disiplinli teşkilatı olan bir ekiple çalışmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

(EK-MU-Y)

06.12.2007 17:44 TSİ

Kaynak: İHA