AK Parti Teşkilatı, Bünyan Beldelerini Gezdi

AK Parti Teşkilatı, Bünyan Beldelerini Gezdi

AK Parti Teşkilatı, Bünyan Beldelerini Gezdi
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, Bünyan İlçesine Bağlı Güllüce ve Şıhlı Beldelerine Giderek Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, Bünyan ilçesine bağlı Güllüce ve Şıhlı beldelerine giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe koordinatörleri, İl Kadın Kolları Başkanı Sümeyra Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Saadettin Aydın, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Fikri Tekelioğlu, AK Parti Bünyan İl Genel Meclisi üyesi Celil Tutak, AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Süleyman Yıldırım ve belediye meclis üyelerinin katıldığı belde gezileri programının ilk durağı Güllüce beldesi oldu.

Belde ziyaretlerinde vatandaşlara hitap eden AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, "Kayseri'nin tüm belde ve köylerini geziyoruz. Sorunları yerinde tespit ediyoruz ve vatandaşlarla yapılan istişareler sonucunda hizmet etmeye çalışıyoruz. Tek amacımız halkımıza hizmet etmek" dedi.

Dengiz, ülkenin kalkınması için çok çalışılması gerektiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Biz AK Parti il ve ilçe teşkilatları olarak ilçeleri, beldeleri köyleri hiç durmadan geziyoruz. Tanımak, bilmek ve sorunları yerinde tespit etmek için geziyoruz. Bunları yapacağız ki sorunlara çözüm bulabilelim. Gezmeyen, bilmeyen insan çözüm bulamaz. Bazı şeylerin yapılması zaman alabilir. Ancak 80 sene bu ülkede bazı işler yapılmaya çalışılmış bir yerlere gelinmiş. Ama AK Parti iktidarı ile 8 senede, 80 senede alınmayan yollar alınmış. AK Parti olarak her yaptığımız işi en düzgün ve en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz."

Yapılan konuşmaların ardından vatandaşlarla bir süre görüşen AK Parti heyeti, daha sonra Şıhlı beldesine geçti.

Burada da vatandaşlara hitap eden AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz,

"Kayseri'nin bütün ilçe, belde ve köylerine hizmet getirmek için elimizden gelen tüm gayretleri gösteriyoruz. AK Parti İl ve Bünyan ilçe teşkilatı olarak sizlerin derdine ortak olmak için buradayız. Tüm halkımızın refah seviyesinin artması için, daha istikrarlı bir ekonomiye kavuşması, istihdam yaratılması için çalışacağımıza söz veriyoruz" dedi.

- KAYSERİ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title